Zatrudnienie zdolnego projektanta wnętrz

Moje biuro działało od kilku lat na warszawskim rynku. Miałem konkurencję, ale nie zagrażała mi w żadnym stopniu, bo byłem najlepszym projektantem w województwie. Zleceń wpadało coraz więcej a czasu zaczęło mi brakować. Musiałem pomyśleć o kimś do pomocy.

Biuro projektujące wnętrza na najwyższym poziomie

projektant wnętrz WarszawaW żadnym wypadku nie zamierzałem zaniżać jakości świadczonych usług, dlatego miałem nie lada problem, ponieważ potrzebny był mi jakiś bardzo zdolny projektant wnętrz Warszawa stawiała duże wymagania a ja nie zamierzałem zostawać w tyle. Projektanta więc zacząłem poszukiwać na własną rękę. Znałem się na projektowaniu i wiedziałem co powinien potrafić projektant wnętrz, aby mógł pracować w moim biurze. Zawsze oferowałem usługi na najwyższym poziomie i tak miało pozostać. Postawiłem na projektanta z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ na takim pracowniku zależało mi najbardziej. Zgłosiło się do mnie trzech projektantów wnętrz, którzy byli zainteresowani pracą w moim biurze. Widziałem wszystkie ich prace i jeden tylko projektant dorównywał mi talentem. Był to czterdziestoletni mężczyzna, który całe życie zajmował się projektowaniem wnętrz. Miał doskonałe poczucie smaki, znał obecnie panujące trendy i potrafił doskonale zaprojektować każde wnętrze. Właśnie z kimś takim chciałem pracować. Projektantowi zaoferowałem pracę i przyjął ją. Postawiłem dość wygórowane warunki, jednak wynagrodzenie, które zaoferowałem było bardzo wysokie a to stanowiło ważną kwestię dla pracownika.

Moje biuro przyjmowało wszystkie zlecenia, które napływały. Zatrudniony pracownik doskonale sobie radził z każdym projektem i we dwóch mogliśmy przenosić przysłowiowe góry. Biuro było uważane za najlepsze nie tylko w Warszawie, ale też w całym województwie.