Wygranie w konkursie firmowym masażu relaksacyjnego

W firmie windykacyjnej pracowałam od kilku miesięcy, jednak osiągałam dość dobre wyniki i kierownik był zadowolony z mojej pracy. Ostatnio w firmie zaczęto organizować konkursy dla pracowników a do wygrania były bardzo ciekawe nagrody nie tylko pieniężne. 

Lepsze samopoczucie po odbytym masażu relaksacyjnym 

masaż gliwiceZdecydowałam się wziąć udział w konkursie, który został zorganizowany w sierpniu. Pracownik, któremu uda się ściągnąć od dłużników najwięcej pieniędzy, miał wygrać voucher na masaż relaksacyjny a to by mi się zdecydowanie przydało. Zresztą wiedziałam nawet w jakim gabinecie miał być wykonany ten masaż Gliwice były miastem, gdzie mieścił się jeden z najlepszych gabinetów kosmetycznych w województwie a masaż tam był wykonywany bardzo profesjonalnie. Zgłosiłam się do konkursu i ciężko pracowałam, co zaowocowało wygraną. Kiedy odebrałam od kierownika voucher na masaż relaksacyjny, to od razu skontaktowałam się z gabinetem, żeby umówić termin. Wybrałam sobotę, ponieważ wtedy nie pracowałam i miałam sporo wolnego czasu. Na masaż wybrałam się w godzinach popołudniowych. Byłam tego dnia zmęczona i cieszyłam się, że na ten dzień umówiłam się na masaż. Wykonywany on był przez czterdzieści minut i zdecydowanie mi się podobał. Od razu czułam, jak stres uzbierany w ciągu całego tygodnia po prostu zniknął. Po masażu relaksacyjnym znacznie poprawiło mi się samopoczucie i już nie czułam tak ogromnego zmęczenia. Nabrałam energii a moje samopoczucie było wręcz doskonałe.

W pracy od razu wszystkim opowiedziałam o swoich wrażeniach po masażu relaksacyjnym i kierownik uznał, że częściej będzie w konkursie oferował voucher. Dla mnie to było zdecydowanie lepsze od nagrody pieniężnej, ponieważ kasę to wydałabym pewnie tylko na nowe ubrania.