Pomysły na nowoczesne kuchnie z laminowanym szkłem

Moja dobra koleżanka jest projektantką wnętrz. Bardzo lubię gdy pokazuje mi swoje nowe projekty oraz te, które już zrobiła. uważam bowiem, że koleżanka ma świetny gust i jest do tego bardzo kreatywna. Czyli posiada wszystkie te cechy, które czynią z niej dobrego projektanta.

Szkło ze zdjęciem rodzinnym w kuchni

szkło z grafiką z WarszawyKoleżanka zawsze pokazuje mi to co jej podoba się najbardziej. Na przykład jeśli chodzi o kuchnie to ostatnio często używa do tych swoich projektów szkła z grafika. Jej zdaniem takie szkło świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. A także jeśli wnętrze jest klasyczne to wygląda równie dobrze. Wszystko zależy od tego jaka to jest grafika. Może być przecież grafika taka bardzo kolorowa i dynamiczna. A może być też grafika bardzo spokojna w delikatnych kolorach. Koleżanka najczęściej kupuje szkło z grafiką z Warszawy bo jest ono w najlepszej cenie a jeszcze do tego jakość wykonania tego szkła jest niezwykle wysoka. Widziałam kuchnie w jakich koleżanka zastosowała to szkło i jestem pod wrażeniem jak to ładnie wygląda. Na tym szkle może być taka grafika jaką się tylko chce mieć. Można też tam umieścić swoje rodzinne zdjęcia co mi się niesamowicie podoba. W jednej kuchni na przykład były takie zdjęcia rodzinne czarno-białe i efekt był rewelacyjny. Od razu gdy to zobaczyłam to sama chciałam mieć takie szkło u siebie. I to takie szkło, na którym byłaby cała moja rodzina. Koleżanka powiedziała mi, że najlepiej wcześniej zrobić jakąś fajną sesję rodzinną.

I dopiero wybrać całe zdjęcia a może i nawet fragmenty zdjęć do umieszczenia na takim szkle. Tak mi się to spodobało, że już zapisałam na sesję całą rodzinę. Koleżanka powiedziała mi, że pomoże mi potem przy wyborze zdjęć i zamówieniu tego szkła z grafiką. Już nie mogę się tego doczekać.