Ekskluzywne firany do salonu

Niedawno skończyłam wielki remont mieszkania. Był to ciężki i stresujący okres, ponieważ remonty zawsze wiążą się z poważnymi decyzjami. Musiałam też wysilić się kreatywnie i zaprojektować wszystko tak by pasowało do mojej wizji. Szczególnie starałam się przy projekcie salonu. Bardzo chciałam by wyglądał on ekskluzywnie i elegancko. Dużo czasu zajęło mi kupno odpowiednich dodatków.

Szukałam tanich ale ładnych firan

niedrogie ekskluzywne firany do salonuZależało mi na tym by znaleźć niedrogie ekskluzywne firany do salonu, które będą pasowały do moich jasnych mebli i pięknego oświetlenia. Na ekskluzywne firany postawiłam właśnie ze względu na oświetlenie w salonie – jest ono bardzo ozdobne. To duży kryształowy żyrandol, który jest naprawdę elegancki i wygląda luksusowo, a więc i inne dodatki w salonie muszą być naprawdę wysokiej jakości. Ale po tak dużym remoncie w domu nie miałam już za wiele wolnej gotówki, którą mogłabym przeznaczyć na tekstylia do domu, więc szukałam czegoś taniego. Na szczęście udało mi się znaleźć naprawdę świetny sklep internetowy z dodatkami do domu, który miał dużo promocji na swoje towary. Udało mi się znaleźć firany, które idealnie pasowały do aranżacji mojego salonu. Były to bardzo jasne wyszywane firany, które sięgały aż do ziemi. Do tego dobrałam turkusowe zasłony, które zawiesiłam po bokach firan. Wyglądało to naprawdę świetnie i te połączenie wyglądało bardzo dobrze. Turkus jest kolorem kojarzącym się z czymś ekskluzywnym, więc idealnie pasuje do mojej koncepcji.

Mój salon prezentuje się naprawdę dobrze i luksusowo. Firany bardzo pasują do wyposażenia, które wybrałam i stanowią piękny element dekoracyjny całego wnętrza. Lubię mój salon, bo jest bardzo jasny i elegancki, ale jednocześnie przytulny. Uwielbiam spędzać w nim czas i wypoczywać.