W studniówkowym szale

Studniówka to wielkie wydarzenie dla ucznia liceów i techników. Wielu czeka na nią od początku nauki w szkole średniej. Szczególnie ważna jest dla dziewcząt, które pragną jak najlepiej wypaść na pierwszym poważnym balu. Studniówki organizowane są – w przybliżeniu – na sto dni przed maturą, aby wynagrodzić uczniom długotrwałą naukę i nieco ich zrelaksować przed ostatnimi przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.

Zabawa z DJ-em i wodzirejem

dj wodzirej na studniówkęPrzygotowania do studniówki rozpoczynają się już kilka miesięcy przed balem. Nie chodzi tu tylko o przygotowanie odpowiedniego stroju, lecz o organizację samej imprezy, która oczywiście też wymaga sporego zaangażowania wielu osób. Jeśli bowiem szkoła nie dysponuje odpowiednią salą, trzeba takowej poszukać na zewnątrz. Będzie się to wiązało z pewnymi dodatkowymi kosztami, ale przecież swój bal maturalny ma się raz w życiu! Czasami przygotowaniem potraw zajmowali się rodzice, lecz obecnie coraz rzadziej stosuje się to rozwiązanie. Jest bowiem tak wiele firm oferujących dobry catering, że dodatkowy trud wydaje się zbyteczny. Kwestią podstawową jest dobra muzyka. Coraz częściej dba o nią DJ wodzirej na studniówkę. Jest to osoba zajmująca się zarówno puszczaniem muzyki i jej ,,miksowaniem’, jak i animacją całej imprezy. Odbywa się to poprzez prowadzeni słowne, organizację różnych konkursów, a także inicjowanie zabaw i układów tanecznych. Taka osoba prowadzi imprezę i dba o jej przyjemną atmosferę.

Zabawia ludzi w rozmaity sposób. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak dużą wyobraźnią i pomysłowością wykaże się dany wodzirej. Powinien mieć wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne. Jest niezwykle istotne, by potrafił znaleźć wspólny język z młodymi ludźmi, których gusta są często zróżnicowane.