Koncert we Wrocławiu

Jesteśmy rozwijającym się zespołem, który powstał około 2 lata temu. Nie mamy jeszcze rozgłosu, jednak już coraz więcej osób nas kojarzy. Staramy się docierać do jak największej ilości osób, dlatego, gdy jest możliwość udziału w wydarzeniach miejskich, to zawsze chętnie się zgadzamy. Im więcej osób o nas usłyszy, tym lepiej

Koncert charytatywny w mieście

zespół muzyczny wrocławKtóregoś dnia, dostaliśmy propozycję zagrania na koncercie charytatywnym. Cały zysk z niego miał zostać przekazany dla potrzebujących. Nasz zespół muzyczny Wrocław, bardzo się ucieszył, że może dzięki naszej muzyce, pomóc komuś, kto tego potrzebuje. Dlatego od razu się zgodziliśmy, nawet bez chwili zastanowienia. Takie koncerty w mieście, są bardzo fajne, ponieważ może na nie przyjść każdy, i dowiedzieć się o nas. Uwielbiam to uczucie, gdy wchodzę na scenę, i wiem, że zaraz zacznie się mój fragment piosenki. Nasz zespół składa się z czterech osób. Ja jestem wokalistką, oprócz mnie jest jeszcze męski wokal, w postaci mojego przyjaciela, perkusista i gitarzysta. Mój przyjaciel jednocześnie śpiewa, i gra na keyboardzie. Zawsze przed występami, dokładnie obgadujemy repertuar, jaki zagramy, aby nie było zaskoczenia. Każdy musi wiedzieć, do jakiej piosenki się przygotować. Czasami zdarzają się drobne wpadki, jednak tak długo się znamy, że wiemy czego oczekiwać po drugiej osobie, aby się wpasować w jej tekst, lub muzykę. Na koncercie charytatywnym wszystko poszło dobrze na szczęście.

Uwielbiam śpiewać, a gdy jeszcze wiem, że robię to, aby komuś pomóc, to czuję się wspaniale. Nasz cały zespół bardzo się starał tego dnia, aby dobrze rozbawić publiczność, bo w końcu wszystko poszło na szczytny cel. Trzeba pomagać ludziom, a jeżeli muzycy mogą się do tego przyczynić, aby komuś było lepiej, to tym bardziej jestem zadowolona, że mogę należeć do zespołu.