Ile kosztuje fotobudka?

Równolegle z moim wieczorem panieńskim koledzy mojego przyszłego męża urządzili mu wieczór kawalerski. Obawiałam się najgorszego. Tyle się przecież słyszy o tortach z panienkami i innych szaleństwach. Na szczęście jego impreza odbywała się naprzeciwko mojego pubu i przez okno mogłam podejrzeć co oni tam wyrabiają.

Fotobudka na imprezy

fotobudka na wesele łódźWychylając się z okna zobaczyłam,, że pod drzwi podjeżdża podobna fotobudka na imprezy, jaka stała już na środku mojej sali. Ale w przeciwieństwie do mojej obsługi z samochodu wyskoczyła blondynka ubrana w mini sukienkę w nadruk fotobudek. Wiedziałam, że odtąd impreza rozkręci się na dobre. Jak mi później opowiadał mój narzeczony, jego kolegów nie trzeba było dwa razy namawiać do zdjęć. Fotobudka na imprezy od początku cieszyła się wielkim wzięciem. Panienka nie nadążyła pokazywać, co trzeba zrobić aby zdjęcia były naprawdę udane. Śmiechu było co niemiara. A kiedy do budki wszedł ojciec pana młodego i ubrał na głowę świecące rogi aplauzowi nie było końca. Przyszły teść również był zachwycony fotobudką. Obiecał, że na swoją rocznicę ślubu również zamówi taką atrakcję. I nie ma się czego bać samodzielnej obsługi – w umówionym dniu przyjedzie pracownik, ustawi fotobudkę, pokaże co i jak, potem firma przyjedzie i fotobudkę odbierze. Nie ma nic prostszego. Ale wracając do wieczoru kawalerskiego – panowie również porobili sobie szalone zdjęcia, oczywiście bez makijażu i kostiumów ale ich efekty również były wspaniałe.

Panienka w mini chętnie pomagała w robieniu zdjęć i od razu oddawała gotowe. Wszyscy prześcigali się w wymyślaniu tematów do zdjęć. I co najważniejsze – nikomu nic głupiego nie wpadło do głowy, a na koniec impreza przeniosła się do nas, gdzie na tablicy umieściliśmy wszystkie zdjęcia. Oczywiście obie fotobudki przeniesiono także.

Sprawdź lodz-fotobudka.pl ofertę