Dj zgodził się zagrać na weselu

Moja siostra wspominała mi o dju, do którego nie może się dodzwonić od jakiegoś czasu. Siostra organizuje wesela swoim klientom. Jakiś czas temu zgłosiła się do niej nowa praca, która zdecydowała się korzystać z jej usług w trakcie przygotowywania ich wesela. Siostra zajmuje się kompleksowo wszystkimi formalnościami.

Siostra zatrudniła dobrego dja

polecany dj na wesele w BielskuSiostra zajmuje się wynajmowaniem sal. Ustala menu, zatrudnia najlepszych fotografów, kamerzystów a także organizuję muzykę. Klienci generalnie decydują się na zespoły muzyczne ale niektórzy wybierają djów ze względu na niższe koszty, z którymi trzeba się liczyć w trakcie wesela. Siostra już kilkanaście razy współpracowała z Dominikiem. Zrobił na niej dobre wrażenie a także jest chwalony przez klientów więc nie chciałby szukać kogoś innego. Polecany dj na wesele w Bielsku jak się okazało był na urlopie za granicą i dlatego siostra nie mogła się do niego dodzwonić. Jak tylko wrócił do kraju to od razu się do siostry odezwał. Udało im się ustalić wszystkie szczegół i siostra zaklepała u niego termin na wesele swoich nowych klientów. Klientom cena a także usługi, które są gwarantowane przez poleconego przez siostrę dja bardzo się spodobały. Dj był dosyć znany w naszym mieście i wiele osób chciało żeby grał na różnych uroczystościach nie tylko na weselach. Bardzo się cieszę, że siostra tak dobrze sobie radzi w swojej pracy. Jak dowiedziałam się, ze otwiera swoją firmę i będzie organizować wesela nie sądziłam, że tak dobrze będzie sobie radzić i będzie miała tak dużo klientów.

Jednak siostra zawsze była przebojowa i dzięki temu, że ma do tego dar udaje jej się odnosić spore sukcesy. Zatrudniani przez nią profesjonaliści podobają się jej klientom. Dj, który z nią współpracuje od wielu lat jest także bardzo chwalony.