W Warszawie zrobisz biorezonans

Kilka lat temu zadebiutował na polskim rynku. Jest uważany za skuteczną metodę stwierdzenia obecności pasożytów. Przy jego pomocy można się również pozbyć boreliozy lub skorzystać z odczulania, jeśli cierpimy na alergie. Badanie polega na mierzeniu aktywności elektrodermalnej. Urządzeie wymyślili Franz Moller i Erich Raschke w 1977 roku.

Badanie biorezonansem w Warszawie

biorezonans warszawaTerapia zakłada, że każdy obcy organizm (pasożyty, bakterie, drobnoustroje) ma swoje specyficzne drgania, które różnią się od wibracji wytwarzanych przez człowieka. Na podstawie różnicy w pomiarach specjaliści wykonujący badanie biorezonansem mogą ustalić dolegliwości i choroby pacjenta, a nawet za pomocą sygnałów o większej częstotliwości zniszczyć obce komórki. Leczenie jest niezwykle skuteczne w pokonaniu boreliozy, pozbyciu się posażytów czy przy odczulaniu. Jeśli chodzi o biorezonans warszawa jest miejscem, gdzie bez problemu znajdziemy gabinety je wykonujące. Zwolennicy tej metody leczenia zapewniają, że za jego pomocą możemy ustalić wiele czynników jak stan zdrowia, poziom hormonów, obecność pasożytow, konkretne alergie i dolegliwości. Biorezonans ma także pomagać w leczeniu uzależnienia alkoholowego oraz nałogu tytoniowego. Sporo pacjentów korzysta z biorezonansu właśnie, aby przestać palić papierosy. Badania jest przyjemne. Odczuwamy podczas niego delikatne mrowienie w dłoniach. Wykonywane jest na siedząco. Badanie trwa od jednej do dwóch godzin.

Terapia przynosi ogromne rezultaty przy rzucaniu palenia i pozbyciu się pasożytów. Chwalą ją również alergicy, gdyż pomaga w odczulaniu. Warto zaznaczyć, że badanie nie ma skutków ubocznych i praktycznie każdy może się jemu poddać. Nie mogą z niego skorzystać jedynie kobiety w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem czy po wylewach i udarach.