Zwierzak znajomych u fryzjera dla psów

Moi znajomi mają bardzo duży dom. Mieszkają też pod Krakowem a nie w centrum miasta. W sumie od kiedy tylko tam zamieszkali to się im dziwiłam, że nie mają psa. Jednak oni twierdzili cały czas, że pies jest im w ogóle nie potrzebny.

Fryzjer dla psów jest popularny

fryzjer dla psówI, że jest to przecież przede wszystkim obowiązek. Oni zresztą długo pracują i pies byłby często sam. Jednak mają duże podwórko i pies podczas ich nieobecności nie musiałby przecież siedzieć w domu. Zresztą chyba jednak bezpieczniej jest gdy się ma dom i psa. Ja w każdym razie na ich miejscu zdecydowałabym się na taki zakup już dawno. Wszyscy znajomi i rodzina mówili im o tym psi. I w końcu zdecydowali się na zakup. Kupili dosyć dużego pieska. Ale taki chyba jest najodpowiedniejszy dla nich. Jednak ten piesek ma dosyć długie włosy i trzeba będzie go strzyc. Takie strzyżenie psów w samym Krakowie jest dosyć popularne. A oni jednak będą raz w miesiącu przynajmniej gdy będzie ciepło będę musieli z nim jeździć. Ten fryzjer dla psa w sumie jest najszybciej kolo pracy koleżanki. Ten psi fryzjer jednak jest podobno bardzo dobry bo ze swoim psem jeździ tam też teściowa koleżanki. Taki fryzjer dla psów jednak nie należy do najtańszych rzeczy. Jednak jeśli zdecydowali się już na taką rasę to muszę przecież teraz o niego dbać. A byłam właśnie całkiem niedawno u znajomych i ten piesek jest naprawdę bardzo fajny. Pojechałam tam ze swoim dzieckiem i jest naprawdę przyjaźnie nastawiony również na dzieci. Moja córka była bardzo szczęśliwa z tego powodu, że mogła się z nim pobawić. Ja także miałam naprawdę dużo frajdy z zabawy z tym pieskiem.

Widzę, że znajomi też są zadowoleni z tego powodu, że mają pieska. Myślę, że ja za jakiś czas gdy córka będzie oczywiście większa też się zdecyduje na psa. W końcu to prawdziwy przyjaciel.

Strzyżenie wykonane w firmie Salon dla piesków z Krakowa, ulica Kacza 15