W przyszłości chciałbym być informatykiem i projektować strony internetowe

Cześć, jestem Mateusz, mam 16 lat i jestem uczniem pierwszej klasy liceum informatycznego. Od urodzenia moim miastem jest Wrocław i wydaje mi się, że tak zostanie do końca.

Projektowanie stron mam opanowane

projektowanie stron W ogóle wydaje mi się, że całkiem dobrze zaplanowałem już swoje życie, tylko chciałbym się dowiedzieć, co wy o tym wszystkim myślicie? Jak już się pewnie domyśliliście, moją wielką pasją jest informatyka i wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe. Już od podstawówki interesowało mnie tworzenie stron internetowych. Naprawdę dużo o tym czytam, no i też mam nawet małą praktykę. Projektowanie stron opanowałem już chyba w gimnazjum, dlatego też pomyślałem, że mógłby być to mój sposób na życie. Nie wyobrażam sobie studiować innego kierunku. Strony internetowe, naprawdę są moją ogromna pasją. Rodzice na początku, troszkę na mnie krzyczeli, że tyle czasu spędzam przed ekranem komputera, ale dzisiaj już wiedzą, że mnie od tego nie odciągną. Z resztą ja nigdy nie spędzałem czasu na grach, czy czatowaniu w siedzi. Ja raczej przeglądałem serwisy internetowe i każdego dnia poszerzałem swoją wiedzę. Nie mogę jeszcze powiedzieć, że jestem specjalistą. Wiadomo, przede mną wiele lat nauki, jednak mimo wszystko wierzę, że to właśnie w tym kierunku będę budował swoją przyszłość. Wszyscy mi mówią, że mam dopiero 16 lat i pewnie jeszcze pięć razy zmienię swoje zdanie, co do wyboru ścieżki zawodowej. Jednak mi naprawdę wydaję się, że to jest to! Że strony internetowe i informatyka są moją pasją i okażą się też moim sposobem na życie. Moja rodzina radzi mi, żebym nie zamykał się tylko na to i abym próbował czegoś innego.

A, co wy myślicie? Czy faktycznie powinienem na chwilę odłożyć komputer i zająć się czymś innym? Czy raczej powinienem pielęgnować swoją pasję? Pozdrawiam!

Więcej o stronach na http://www.webini.pl