Ulotki z profilami okapowymi

Pracuję w agencji reklamowej i dzisiaj miałam wiele spotkać. Dzień był ciężki. Od rana wszystko w biegu. Budzik nie zadzwonił i wstałam za późno. Córka spóźniła się do przedszkola bo dodatkowo były duże korki i nie udało nam się dojechać na czas.

Profile okapowe – ciekawy sposób wyróżnienia

profile okapoweRemont balkonu przedłuża się w nieskończoność bo specjalista, który się tego podjął zadzwonił dzisiaj, że nie przyjedzie bo boli go ręka. Ostatecznie powinnam być mu wdzięczna bo jego telefon mnie obudził. W pracy jak zwykle dużo spotkań z klientami. Jak już szykowałam się do przedszkola po córkę przyszedł kolejny klient, który koniecznie dzisiaj chciał zostać przyjęty. Powiedziałam, że mogę mu poświecić jedynie trzydzieści minut bo muszę odebrać córkę z przedszkola. Na szczęście się zgodził. Pan Kazimierz jest właścicielem hurtowni i chciałby abym przygotowała mu ulotki z ofertą jego sklepu. Ulotki mają być małe i muszą znajdować się materiały wykończeniowe między innymi profile okapowe. Profile okapowe na balkon muszą także zostać w ciekawy sposób wyróżnione. Najlepiej jakby zostały umieszczone w jakimś wierszyku lub na rysunku. Muszą być także okapniki balkonowe. Profile schodowe także są dla klienta istotne. Wszystkie te pojęcia były mi nie znane. Nie za bardzo miałam czas żeby teraz je poznawać. Czas spotkania dobiegł końca. Powiedziałam, że do końca tygodnia wymyślę taką ulotkę, że na pewno będzie z niej zadowolony. Pojechałam po córkę i jak tylko położyłam ją spać mogłam zająć się poznaniem nowych pojęć. Generalnie wszystko to już widziałam i miałam nawet u siebie w domu.

Przygotowałam na ulotce mieszkanie zaznaczyłam dane produkty i wymyśliłam humorystyczny wierszyk. Właściciel hurtowni był bardzo zadowolony z mojej kreatywności. Ulotki były gotowe do odbioru na piątek. Jeśli chodzi o temat okapników, proponuję zajrzeć na stronę, gdzie znajduje się wiele pomocnych informacji http://novag.pl.