Polecana pizzeria w Bydgoszczy

Moi znajomi już dawno wyprowadzili się z Bydgoszczy. Przyjeżdżają raz na jakiś czas i zazwyczaj odwiedzają mnie w domu. Zawsze goszczę ich wszystkich, bo zjeżdżają się u mnie. Jednak tym razem miałam remont w domu i nie mogłam ich zaprosić do siebie. Bardzo żałowali, bo już się przyzwyczaili do moich czterech kątów. Zatem musiałam wymyślić coś nowego.

Spotkanie ze znajomymi w pizzerii

bydgoszcz - polecana pizzeriaSprawdzałam różne lokale,aż nagle wpadł mi w oko napis Bydgoszcz – polecana pizzeria, który mignął mi gdzieś na ekranie. Moi znajomi na pewno nie znają tej pizzerii, bo zanim się wyprowadzili, to jej jeszcze tu nie było. Nie chciałam zaliczyć żadnej wtopy, musiało być tak fajnie, jak u mnie. Zawsze się staram wszystkie spotkania dobrze zaaranżować. Nie kupuję kota w worku i tak samo zawsze muszę sprawdzić miejsce, do którego planujemy się wybrać całą ekipą. Na szczęście, internet to kopalnia informacji, w której można znaleźć wszystko. Od razu znalazłam pizzerię, do której planowaliśmy iść i zaczęłam przeglądać opinie. O dziwo, żadnych złych nie było, jedynie ktoś napisał, że raz długo czekał na zamówienie. Ale wynikało to z tego, że akurat wszystkie stoliki były pozajmowane i każdy miał dość spore zamówienie. Byłam zaskoczona, bo oprócz tego nie znalazłam żadnego innego złego słowa. Dlatego od razu zadzwoniłam tam i poprosiłam duży stolik na kilka osób. Zawsze lepiej zarezerwować, żeby na miejscu nie było niespodzianki, że nie mamy gdzie usiąść, zwłaszcza, że będzie nas dość sporo, bo wszyscy mieli przyjechać.

Ku mojej radości, lokal tego dnia był praktycznie pusty. Po spotkaniu na dworcu PKP, od razu pojechaliśmy na wcześniejszy obiad. Mogliśmy do woli rozmawiać i śmiać się, bo nikomu nie przeszkadzaliśmy. Nie była to jeszcze pora obiadowa, więc była tam cisza i spokój.