Kto zajmie się sprzątaniem biur? Wasz monter!

Mam od kilku lat firmę informatyczną, która w miarę upływu czasu się rozwija. Zwiększa się liczba pracowników oraz powierzchnie biurowe. Skutkuje to tym, że w biurze mamy coraz większy bałagan. Generalnie najpierw były ustalane dyżury sprzątania, ale spełzło to na niczym. Musiałem koniecznie coś wymyślić, abyśmy nie zarośli brudem.

Zatrudniłem odpowiednią osobę z Bydgoszczy

Wasz Monter z BydgoszczyNie chciałem zatrudniać typowej sprzątaczki w moim biurze. W końcu wiadomo, jak to bywa ze sprzątaczkami. Wolałem profesjonalna firmę sprzątającą. Niestety wszystkie te firmy były bardzo drogie. Jeden z moich pracowników powiedział mi, że Wasz Monter z Bydgoszczy zajmuje się tego typu sprawami. Nie tylko robi remonty, ale i również zajmuje się sprzątaniem biur. Nie będę ukrywał – zainteresowało mnie to i to bardzo! Musiałem się tylko zastanowić nad tym, co firma miałaby u nas konkretnie robić. Zakres obowiązków, to postawa! Czyli tak, w grę wchodziłoby oczyszczanie koszów na śmieci. U nas trzeba robić to bardzo często! Ponadto, mycie i czyszczenie toalet chociaż w naszej firmie pracownicy szczególnie dbają o toalety. Mimo to, chciałbym ich odciążyć aby mogli się skupić na swoich obowiązkach pracowniczych. Bardzo ważne będzie mycie okien, wycieranie kurzu z mebli, parapetów oraz dbanie o urządzenia. Skorzystałem z usług firmy Wasz Monter i nie zawiodłem się ani trochę. Osoba ta jest solidna, rzetelna oraz uczciwa.

Do dnia dzisiejszego panuje u nas ład i porządek. Czasami warto jest zainwestować w profesjonalne firmy. Przy okazji wasz monter pomógł mi w organizacji remontu. Możemy się więc cieszyć profesjonalnie wykonanym wnętrzem. Ściany mają kolor żywo-pomarańczowy. Jest miło, ciepło, słonecznie. Dobrze się pracuje w takich warunkach szczególnie, że wszędzie jest czysto!