Dobry zespół na wesele – poszukiwania

Moja siostra w końcu po tylu latach zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Kibicowałam jej już od dawna, i miałam nadzieję, że to szybciej nastąpi, ale jakoś tak się ociągali z moim przyszłym szwagrem.

Zespół na wesele to ważny element

zespół na weseleJak w końcu mieli już ustaloną datę ślubu, to musieliśmy wszystko zorganizować. Najważniejszy jest zespół na wesele, jakich Wrocław miał dość dużo, ale nie mogliśmy się zdecydować. Któregoś dnia przeglądałam różne filmiki i natknęłam się na pewnych chłopaków którzy w perfekcyjny sposób wykonali ulubioną piosenkę moje siostry. Nie wiedziałam, czy to był jakiś zespół muzyczny, czy po prostu tak sobie dla przyjemności śpiewali, ale postanowiłam się do nich odezwać. Co mi szkodziło, najwyżej się nie zgodzą. Odpowiedzieli mi na drugi dzień, że w prawdzie nigdy nie grali na żadnych weselach, ale jeśli mi tak bardzo zależy, to mogą się wybrać. Tylko, że Opole a nasze miasto to kawałek był jednak. Opłaciłam więc im cały przejazd, żeby nie ponosili dodatkowych kosztów. Mieli też wykupiony hotel na noc dzień przed weselem, i noc po, by mogli odpocząć. Przyjechali do nas i już od progu zaczęli dla nas grać, abyśmy mogli wybrać repertuar, jaki ma być na weselu. Byłam wniebowzięta ich zdolnościami muzycznymi i siostra również. Najchętniej byśmy chciały, aby wszystko zagrali, ale czasu by nie starczyło. Powiedziałyśmy im, że mają absolutnie wolną rękę, i mogą zagrać co tylko się im będzie podobało w danej chwili. Ucieszyli się, że nie muszą mieć specjalnego planu, bo lubią grać spontanicznie, i ja w sumie też wolałabym być zaskoczona.

Poszli się przygotowywać do swojego pokoju, a my z siostrą do swojego, bo przecież fryzura ślubna się sama nie zrobi. Nie możemy się doczekać jutro, bo tyle atrakcji będzie u nas jak nigdy chyba jeszcze nie było.

Dobry zespół weselny znajdziesz na www.zespol-mariachi.pl