Czytam ranking najpopularniejszych firm cateringowych w Warszawie

Jestem sportowcem, który dba bardzo o swoją sylwetkę. Pracuję jako trener personalny i mam spore znajomości w tej branży. Współpracuję nawet z firmami, które oferują catering i często odbywają się spotkania w mojej placówce.

Wszystkie firmy cateringowe w warszawskim rankingu są znane

najpopularniejszy catering w WarszawieTakie firmy na spotkaniu prezentują swoje menu i zachęcają do korzystania z usług. Znam większość tych firm. Janek ostatnio przyniósł mi mój ulubiony miesięcznik, gdzie był ranking najpopularniejszych firm cateringowych w naszym mieście. Byłem szalenie ciekawy jaki najpopularniejszy catering w Warszawie jest na pierwszym miejscu. Na pewno znam tę firmę. Do następnych zajęć zostało mi jeszcze dużo czasu i postanowiłem go wykorzystać na przeczytanie tej prasy. W artykule opisany został najpopularniejszy catering w Warszawie, który zajął pierwsze miejsce. Okazało się, że to firma, która należy do matki mojego kumpla. On często dostarcza nam jedzenie i przyznam, że nie dziwię się, że firma jego matki zajęła pierwsze miejsce w rankingu. U niej to potrawy są bardzo zróżnicowane i przemyślane. Jest ogromny wybór a jedzenie nie ma prawa się znudzić. Za najpopularniejszy catering w Warszawie nawet była przydzielana nagroda. Jaka to już nie zdążyłem doczytać, bo przyszedł do mnie kumpel, ażeby pogadać. Od razu pokazałem mu gazetę i powiedziałem, że najpopularniejszy catering w Warszawie należy do jego matki i może być z niej bardzo dumny. Jasiek o wszystkim wiedział, bo mama udzielała już wcześniej wywiadu dla tej gazety.

Ciekawe czy jak zrobią ranking najlepszych trenerów personalnych to wygram. Mam dużo klientów, bo podobno jestem najlepszy. Do cateringu matki mojego kumpla to pewnie to się umywa, ale kto wie jak mnie postrzegać będzie taka gazeta.