Bombonierki na otwarcie sklepu

Poszukując aktywnie nowego miejsca zatrudnienia w galerii handlowej zauważyłam kartkę, że powstaje nowy sklep odzieżowy i szukają pracowników. Jako, że zainteresowało mnie to ogłoszenie od razu spisałam adres e-mail i wysłałam swoją aplikację.

Bombonierki z logo sklepu to dobry pomysł

bombonierki reklamowePo tygodniu dostałam telefon i zostałam zaproszona na rozmowę, która poszła po mojej myśli. Rozpoczęliśmy przygotowywania do otwarcia naszego sklepu. Szefowi bardzo zależało na tym, aby otwarcie zrobiło prawdziwą furorę. Dlatego też zdecydowaliśmy się zapewnić atrakcje w postaci gadżetów z logo sklepu jak również bombonierki reklamowe. Wiadomo, że każdy kocha słodycze, dlatego też mieliśmy pewność iż klienci zapamiętają nas dobrze i będą do nas wracać z chęcią. Znalazłam firmę w mieście, która zajmuje się przygotowywaniem takich bombonierek i mój szef zamówił kilkanaście sztuk. Ustawiłyśmy je w różnych, strategicznych miejscach sklepu tak, aby klienci mogli je kosztować. Każda bombonierka zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz opakowania miała nasze logo jak również misję. Widać było, że klientom bardzo przypasowała taka forma promocji. Chodząc po sklepie mogli oni uzupełniać ubytki kaloryczne. Kierownictwo sklepu było bardzo zadowolone z tej akcji promocyjnej, dlatego też zdecydowali że będziemy robić takie „słodkie labirynty” znacznie częściej.

Cieszę się, że już na początku widzą, że warto inwestować w promocję marki. Jestem szalenie zadowolona, że otrzymałam pracę w tym miejscu. Mam nadzieję, że kierownictwo również nie żałuje tej decyzji.

Więcej: bombonierki reklamowe