Umieszczenie w katalogu nowego grzejnika pionowego

Szef zlecał mi mnóstwo zadań, które potrafił modyfikować w ostatnim momencie. Przez te lata współpracy już się do tego zdążyłem przyzwyczaić i opracowałem sobie własny system. Pracowałem dla jednej z największych firm w mieście i byłem z tego dumny. Zarobki również miałem przyzwoite.

Nowy grzejnik pyłowy w ofercie sklepu

pionowe grzejniki płytowe stelradW ostatnim czasie w firmie wprowadzono nowe produkty i musiałem zająć się stworzeniem katalogu, który miał zawierać wszystkie oferty. Katalogi zawsze były drukowane i wysyłane do klientów w całym kraju. Kiedy już prawie skończyłem katalog, to wpadł szef. Oczywiście chodziło o zmiany. W zeszły piątek do oferty trafiły również pionowe grzejniki płytowe stelrad, o których wcześniej nie wiedziałem i szef kazał mi znaleźć w katalogu miejsce na umieszczenie nowego grzejnika. Naturalnie byłem przygotowany na taką ewentualność i nie dałem się zaskoczyć. Na początku katalogu mogłem wygospodarować sporo miejsca, żeby umieścić tam grzejnik pionowy. Graficzne poszło wszystko sprawnie i jeszcze tego samego dnia katalog był gotowy do druku. Pokazałem go najpierw szefowi, żeby ocenił, czy takie umieszczenie produktów mu odpowiadało. Najważniejszy był ten grzejnik pionowy i szef był zadowolony, że umieściłem go na początku w katalogu. Zdjęcia grzejnika zrobiłem samodzielnie, bo dysponowałem dobrym aparatem fotograficznym i zależało mi na czasie. Na zdjęcie od fotografa zapewne czekałbym dłużej a czas uciekał. Katalog dzięki temu od razu trafił do druku.

Nowy grzejnik, który pojawił się w ofercie sklepu cieszyły się sporym zainteresowaniem. Szef jak zawsze był dumny z podjętej decyzji, bo znowu wybrał produkt, który był chodliwy i dzięki temu firma zarobiła sporo. Ja za stworzenie katalogu również zgarnąłem pokaźną sumkę.