Suszarka kieszeniowa do firmy

Wynajęłam lokal na prowadzenie działalności gospodarczej, ale musiałam go trochę wykończyć. W biurze położyłam wykładzinę, wstawiłam meble i malowałam ściany. W kuchni wstawiłam zlew oraz lodówkę na jedzenie dla pracowników. Łazienka była gotowa więc sądziłam, że nie muszę nic zmieniać.

Suszarka zamiast ręczników papierowych

suszarka kieszeniowa do rąkByła umywalka, toaleta i szafka na zapasy mydła oraz papieru. Do wycierania rąk służyły ręczniki papierowe i do pewnego czasu to się sprawdzało. Jednak pracownicy zaczęli na nie narzekać. Trzeba było kupować bardzo dużo ręczników, które szybko się kończyły i trzeba było ręce wycierać w papier toaletowy, co jest słabym rozwiązaniem. Co tydzień kupowałam kilka rolek, ale one i tak znikały. Pracownicy powiedzieli, że przydałaby się suszarka kieszeniowa do rąk w obu toaletach. Nigdy by nie zabrakło jej zapasu, a ręce byłyby szybko wysuszone. Dodatkowo suszarka montowana jest na ścianie, a nie jest jak z recznikami, że się je upycha w szafie i na szafie, jak nie ma miejsca. Suszarka nie pobiera dużo energii elektrycznej, więc cenowo wyjdzie to samo, a nawet taniej. Odchodzą wyjazdy do sklepu bo kupowac trzeba będzie tylko papier i mydło. Bez ręczników będzie więcej miejsca na ich składowanie. Od razu poszłam do sklepu z wyposażeniem do łazienek i pytałam o suszarki kieszeniowe. One ponoć są najlepsze. Kupiłam najlepszy model jaki był dostępny oraz miał gwarancję producenta. Lepiej kupować drożej ale to co dobre.

Jeden z pracowników szybko zamontował suszarkę w toalecie damskiej oraz męskiej. Przetestowaliśmy że wszystko działa. Suszarka spodobała się wszystkim pracownikom. Dzięki niej ręce po myciu można szybko osuszyć, a przy okazji je ogrzać, co jest ważne jak jest zima. Sam zakup suszarki na pewno się zwróci.