Sprzedaję motoreduktory

Jestem sprzedawcą, od wielu lat pracuję w tym samym sklepie, zajmujący się sprzedażą różnorodnych części i mechanizmów, zarówno do prostych domowych urządzeń, jak i tych wykorzystywanych bardzo specjalistycznie. Z konieczności więc posiadamy bardzo bogaty asortyment, dlatego jedna osoba, mimo najszczerszych starań, nie jest w stanie znać się na całym towarze.

Czym są motoreduktory?

motoreduktoryMoją specjalnością są przede wszystkim różnorodne motoreduktory, czyli niewielkie maszyny napędowe, wykorzystywane w bardzo wielu gałęziach przemysłu. Można je spotkać absolutnie wszędzie, on piekarni, przez cegielnie, fabryki, windy, aż po elektrownie, kuźnie i odlewnie. Motoreduktor znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jakaś forma zmechanizowanego, taśmowego transportu. Ze względu na różnorodne zastosowania posiadamy w stałej sprzedaży bardzo wiele typów motoreduktorów. Jednym z najczęściej kupowanych są rekomendowane motoreduktory ślimakowe, dlatego zawsze posiadamy na stanie odpowiedni ich zapas. Zdarza się jednak, że nie ma czegoś w magazynie, wtedy szybko staram się zamówić brakujące części. Niedawno na przykład klient zamówił dużą ilość towaru, ponieważ szukał części do swojej nowej fabryki. Między innymi zamówił motoreduktory walcowe i planetarne, które musiały zostać sprowadzone na jego zamówienie, bo akurat się skończyły i nikt nie spodziewał się, że w krótkim czasie będzie potrzebnych ich aż tyle.

 

A ja niestety od ręki mogłem dać mu tylko motoreduktor ślimakowy, jednak na szczęście klient mógł poczekać kilka dni, aż sprowadzimy dla niego całe zamówienie. Plus dostał na nie dobrą cenę. Od tamtej pory jeszcze bardziej przykładam się do swojej pracy i pilnuję, żeby niczego nie brakowało. Na szczęście podobna taka wpadka już się nie zdarzyła i zawsze mam dla moich klientów towar, którego potrzebują.