Trening personalny z moim kolegą, trenerem

Ostatnio spotkałam długo nie widzianego kolegę z liceum. Było to naprawdę całkiem przypadkowo. Pojechałam na siłownię do Krakowa i tam właśnie okazało się, że kolega tam pracuje.

Trening personalny – efekty widać natychmiast

trening personalnyW sumie nie chciałam w takich okolicznościach widzieć dobrego kolegi. Po prostu na siłownię przyjechałam przecież w pewnym celu. Chciałam schudnąć. A takie odchudzanie pod okiem kolegi nie jest dla mnie do końca komfortowe. Okazało się, że kolega to trener personalny i że on pomaga ludziom w osiągnięciu swojego celu. Porozmawiałam z nim chwilę i powiedział mi, że jeśli tylko chcę to pomoże mi wrócić do formy. Powiedział tylko, że jako trener osobisty jest bardzo wymagający. Mi to oczywiście nie przeszkadzało. Po rozmowie z nim doszłam także do wniosku, że jednak przyda mi się pomoc. Ciężko bowiem ćwiczy się wtedy gdy nie do końca wie się jak ćwiczenia wykonywać by uzyskać upragniony efekt a także w jakiej częstotliwości wykonywać ćwiczenia. Kolega powiedział, że zrobi dla mnie specjalny efektywny trening personalny w Krakowie, po którym na pewno będzie szybko widać efekty. Do tego ułoży dla mnie specjalną dietę. Bo kolega jak się okazuje skończył także dietetykę. Kolega ułożył dla mnie specjalny trening funkcjonalny i gdy go zobaczyłam pomyślałam, że raczej nie dam rady tego zrobić. W końcu chyba ja najlepiej wiedziałam jaką mam wytrzymałość i ile ćwiczeń i przez jaki czas jestem w stanie wykonać. Kolega powiedział mi, że oczywiście dam radę i że trzeba się brać za to od razu. Na początku byłam rzeczywiście zmęczona. Jednak z każdym następnym treningiem czułam się coraz lepiej i widziałam efekty swojej ciężkiej pracy.

Zauważyłam także u siebie to, że odkąd zaczęłam ćwiczyć stałam się pogodniejsza i bardziej pozytywnie nastawiona do świata. Może także dlatego, że po prostu lepiej wyglądałam.