Zamawiam balony z nadrukiem na urodziny dziecka

Moja córka w czerwcu kończy pięć lat. Stwierdziłam, że to poważna sprawa i muszę zorganizować dla niej jakąś fajną imprezę. Zaproszone zostaną dzieci z przedszkola oraz koleżanki, z którymi bawi się na placu zabaw.

Balony z nadrukiem są ładne

balony z nadrukiemJest u nas taka fajna sala zabaw dla dzieci, gdzie zorganizowanie urodzin będzie idealnym pomysłem. Porozmawiałam z właścicielką sali, żeby omówić wszystkie szczegóły imprezy. Salę dostanę za połowę ceny, ale mają się pojawić tam balony reklamowe tej firmy. Taka forma współpracy mi odpowiadała, ponieważ ma się również pojawić reklama pneumatyczna przed budynkiem i jestem przekonana, że moja córka będzie zachwycona. Zapytałam właścicielkę tej sali gdzie wykonuje balony pneumatyczne i czy może mi kogoś polecić. Dowiedziałam się, że nadruki na balonach zamawia w agencji reklamowej tuż obok, więc od razu po spotkaniu się tam udałam. Zamówiłam dla dzieciaków balony reklamowe i na pewno będą zachwycone! Pierwszy raz organizuję tak dużą imprezę i mam nadzieje, że podołam temu zadaniu. Uznałam, że nie będę robiła standardowych zaproszeń dla dzieci. W tym celu pomoże mi właśnie reklama pneumatyczna, bo na maluchy na pewno to zadziała. Zamówiłam również kolorowe balony z nadrukiem dla każdego dziecka i pojechałam po tort dla małej. Zamówiłam bardzo ładny tort z jej ulubioną postacią z kreskówek. Rodzice, którzy przyjdą ze swoimi pociechami na urodziny do mojej córki na pewno będą zachwyceni moim pomysłem. W dniu imprezy wszystko szło zgodnie z planem. Największym zainteresowaniem cieszyły się balony reklamowe i wszystkie dzieciaki były bardzo zadowolone.

Wszystkie balony reklamowe rozeszły się w błyskawicznym tempie. To była naprawdę super impreza. Julka była bardzo zadowolona ze swoich urodzin i nie może się doczekać kolejnych.