Wróżka atrakcją na imprezie

Nasz prezes bardzo często organizuje nam imprezy integracyjne. Tym razem taka impreza miała się odbyć w jednym z Warszawskich hoteli, gdzie była przygotowana moc atrakcji. Każdy również miał swój pokój, ponieważ impreza miała trwać dwa dni. Od Maryli z działu marketingu dowiedziałam się, że na imprezie będzie wróżka.

Ludzie byli zadowoleni z dobrej wróżki

dobra wróżkaJest to nie lada atrakcja i na pewno wszyscy będą zachwyceni. Ma być jakaś dobra wróżka z Warszawy, która jest podobno najlepsza. Obiecałam nikomu nie zdradzać niespodzianki. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, to Maryla przedstawiła nam program imprezy. Wtedy też powiedziała, że została specjalnie dla nas wynajęta ekskluzywna dobra wróżka z Warszawy, która każdemu z nas będzie przepowiadała przyszłość. Impreza była bardzo udana i gdzieś w połowie jej trwania pojawiła się zapowiedziana wcześniej wróżka. Każdy od razu ustawił się w kolejce, żeby dobra wróżka mu przepowiedziała przyszłość. Nasza firma liczy bardzo dużo pracowników, więc wróżka miała pełne ręce roboty. Ja uznałam, że jak już wróżka będzie miała wszystkich zaliczonych to dopiero do niej podejdę. Wolałam pić drinka przy stoliku niż czekać w kolejce. Wróżka przepowiedziała mi przyszłość, która nawet mi się spodobała. Dobra wróżka powiedziała, że niebawem dostanę awans. Od dawna liczę na awans i ta informacja bardzo mnie uradowała. Wróżka mówiła mi wiele interesujących rzeczy i wszystkie były bardzo pozytywne. Dobra wróżka to świetny pomysł na naszą imprezę, ponieważ tego typu rozrywki wszystkim brakowało.

Kiedy wróżka już skończyła wszystkim przepowiadać przyszłość pożegnała się z nami i wyszła z hotelu. Dobra wróżka zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich pracownikach i każdy ją szczerze zachwalał. Ciekawe skąd ona to wszystko wie. Na pewno się nigdy nie dowiem.