Tanie talerze jednorazowe idealne na wycieczkę

Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Miałam o tyle dobrze, że budynek szkoły podstawowej i budynek szkoły gimnazjalnej jest ze sobą połączony takim łącznikiem, czyli bardzo długim korytarzem. Więc nie musiałam nigdzie się przenosić.

Talerze jednorazowe dają wiele możliwości!

naczynia jednorazowe

Było znacznie mniej stresu. Jak do tej pory bardzo często mieliśmy organizowane wycieczki szkolne wtedy jak chodziłam do podstawówki. I teraz też się zapowiada, że będzie podobnie. Ale teraz chociaż można liczyć na to, że wycieki będą nie tylko jednodniowe, ale i nawet kilku dniowe, jak na przykład biwak. Powoli dobiega koniec roku szkolnego i nasza wychowawczyni zaplanowała dla na biwak nad jeziorem. W tym czasie ma być bardzo ładna pogoda, dlatego też nocować będziemy pod namiotami. zawsze to taniej niż wynajmowanie domków letniskowych, czy spanie w hotelach. Skoro śpimy pod namiotami, to moja mama kupiła mi naczynia jednorazowe. Uważa, że w ten sposób uniknę jakiegoś zakażenia, czy rozstroju żołądka. Trudno raczej jest zachować czystość naczyń zwykłych, nie mając całodobowego dostępu do wody bieżącej. Mama też mi kupiła liczne opakowania jednorazowe. Wiecie bym mogła sobie tam schować jakieś jedzenie, które tam na miejscu sobie kupię w sklepie. Tak więc miałam do dyspozycji trzy tanie talerze jednorazowe duże, na nich miałabym jeść obiad. Dalej miałam pięć talerzy jednorazowych do wykorzystania na przykład na kanapki, czy jakieś ciasto i tak dalej. Kubki jednorazowe też mi mama kupiła, ale ich już nie liczyłam, gdyż kupiła mi ich aż dwa duże opakowania.

Ale wyjątkiem były sztućce, gdyż nie były to jak pozostałe naczynia sztućce jednorazowe, tylko sztućce metalowe, te które na co dzień używam w domu. Plastikowe mogłyby się połamać. Wyjazd jest za tydzień, a jest jeszcze tyle do kupienia rzeczy.