Organizuję imprezę z minigolfem w przedszkolu

Moja córka skończyła cztery lata i chodzi do przedszkola. Ja jestem w radzie rodziców i często biorę udział w organizacji różnych imprez w przedszkolu. Dobro mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze więc bardzo skrupulatnie wybierałam przedszkole.

Minigolf to dobra atrakcja

minigolfZnajduje się w centrum miasta Kraków. Na co dzień prowadzę firmę i zajmuje się organizacją imprez. Kompleksowa organizacja imprez to moje wymarzone zajęcie. W sumie zajęłam się tym przez przypadek, ale chyba takie przypadki są najlepsze. Organizacja imprez firmowych to zlecenia, które mam najczęściej. Zlecenia te są dobrze płatne więc jestem z nich najbardziej zadowolona. Ostatnio do moich usług włączyłam konferencje. Obsługa techniczna konferencji nie będzie należała do moich obowiązków. Postanowiłam pomagać firmom szczególnie tym małym w załatwianiu sal i informowaniu o konferencji poszczególne osoby, które mogłyby być nią zainteresowane. Obsługa bankietów różnego typu tez się często zdarza. Staram się przyjmować każde zlecenie bo konkurencja w tej branży jest spora więc muszę korzystać jak klient się do mnie zgłasza. Wracając do przedszkola pani dyrektor często korzysta z moich umiejętności i znajomości. Z okazji dla dziecka we przedszkolu ma być zorganizowana impreza dla dzieciaków. Zaproponowałam minigolf. Wynajem tej zabawy nie jest wysokie a na pewno będzie oka dużą atrakcji dla dzieci. Niektóre z nich pewnie do tej pory nie miały możliwości żeby brać udział w takiej atrakcji. Postanowiłam załatwić tez fotografa i dmuchany plac zabaw. Kompleksowa obsługa imprez jest dla mnie bardzo ważna. Nie ma znaczenia czy zajmuję się tak jak w tym przypadku charytatywnie czy dostaję za to wynagrodzenie.

Pani dyrektor była zachwycona pomysłami. Rodzice także nie mogli wyjść z podziwu, że w tak krótkim czasie przygotowałam całą imprezę i to zupełnie sama.

Więcej na stronie http://www.twojevent.com