Kobiety i organizacja zawodów w dobieraniu stylizacji

W naszej galerii handlowej co jakiś czas organizują jakieś ciekawe wydarzenia, dla zainteresowania klientów i pobudzenia ich wyobraźni. Wiadomo, że trójmiasto jest pełne różnych sklepów i centr handlowych, więc jakoś musieli walczyć o przetrwanie.

Jak przebiegła organizacja zawodów?

organizacja zawodówMnie bardzo podobał się ten sposób zwracania uwagi i zawsze brałam udział we wszystkim. Świetnym pomysłem była też rekomendowana organizacja zawodów w Trójmieście w dobieraniu różnych stylizacji. Polegało to na tym, że kobiety miały do dyspozycji cały sklep ciuchów, i były takie konkurencje jak: stylizacja w pracy, wesele, odzież nastolatki gdy siedzi w domu czytając książkę. Ta organizacja zawodów tak się wszystkim spodobała, że nawet w gazecie o niej zapowiadali. Przez to zeszły się do sklepu tłumy, ale tylko po 4 panie mogły wziąć udział w każdej oddzielnej konkurencji. Ważny był też pomiar czasu na zawodach, ponieważ kobiety miały tylko 5 minut na dobranie odpowiedniego ubioru i szybkie przebranie się w przebieralni. Ja brałam udział w konkurencji na odzież domowa dla nastolatki. Gdy pomiar czasu zaczął już odliczać, szybko pobiegłam wybrać jakieś kapcie i skarpetki. Urocze papcie ocieplane z kotkami nadały się idealnie, i do tego antypoślizgowe skarpetki. Oprócz tego znalazłam też dział z piżamami i koszulami nocnymi, ale stwierdziłam, że zwykła piżama, czyli spodnie i bluzka bez rękawków będzie najlepsza. No ale to nie wszystko. Znalazłam też niesamowitą narzutkę do połowy uda. I owinęłam się w ciepły kocyk. Pomyślałam, że to wszystko nada się idealnie. Gdy pomiar czasu wybił zero, wszystkie pognałyśmy do jury na ocenę.

Jednogłośnie stwierdzono, że mam najbardziej przemyślaną stylizację i zdobyłam pierwsze miejsce. W nagrodę dostałam bon do sklepu i mogę sobie zatrzymać stylizację, którą wymyśliłam, super.