Wytrzymały najazd samochodowy

Posiadając własny samochód często zdarza się tak, że chcielibyśmy go podnieść celem zmiany kół, czy choćby chęci spojrzenia pod jego podwozie. Najczęściej używamy do tego typu działań niestabilnych podnośników, lewarków, czy cegieł, lub kamieni. Nie jest to bezpieczne i może prowadzić prostą drogą do wypadku.

A gdyby tak zakupić najazd samochodowy?

najazdy samochodowe do 3,5 tBezpieczne i praktyczne najazdy samochodowe do 3,5 t mogą sprawdzić się zarówno w warsztacie samochodowym, jak również w domu. Są one bezpieczne nie tylko dla człowieka, ale także dla samochodu. Przez lewarek można wgnieść próg auta, lub uszkodzić lakier. Także wszelkiego typu wynalazki, jak kobyłki, czy co gorsza cegły, lub inne przedmioty mogą nie tylko narazić nas na utratę zdrowia, a nawet kalectwo, ale mogą także zniszczyć nasz samochód. Kupując najazd samochodowy mamy pewność, ze nic podobnego się nie stanie. Najazdy są produkowane z grubościennych rur, które są bardziej wytrzymałe, niż profile, utrzymają spokojnie każdy samochód o wadze do 3,5 tony. Elementy najazdu są spawane dookoła ciągłym spawem i następnie malowane wytrzymałą, antykorozyjną farbą, odporną na uszkodzenia mechaniczne. Samochód wjeżdżając na taki najazd stoi stabilnie na czterech kołach i nie ma możliwości, aby nagle spadł, czy się ześlizgnął i zrobił komuś krzywdę. Używając najazdu nie trzeba się martwić o uszkodzenia blacharskie samochodu. Można spokojnie pod nim pracować, nie oglądając się na boki, czy aby coś nie leci, lub nie nasłuchując obsuwającego się pojazdu.

Najazd samochodowy to bardzo dobry zakup do domu z ogrodem. Można go ustawić także w takich miejscach, gdzie jest trawa, i niestabilne podłoże. Najazd jest na tyle mocny, że poradzi sobie w każdej sytuacji, a właściciel samochodu będzie mógł spokojnie np. zmienić koła.