Moja łódź ma porządny silnik

Zdawałem sobie sprawę, że przy tej łodzi będzie sporo pracy, ale nie zwracałem na to uwagi. Chciałem mieć swoją własną łódź na ryby i nie tylko. Sam się znam na wszelkich naprawach to się tym zajmę. Klient chciał dość mało kasy za taki świetny okaz.

Z nowym silnikiem elektrycznym łódź pływa bardzo szybko

silnik elektryczny do łodziWszystko było w sumie w porządku a jedynym poważniejszym problemem był nieprawny silnik elektryczny do łodzi, którego nie dało się nic zrobić. Liczyłem się z tym kosztem i byłem na taki wydatek przygotowany. Zresztą i tak taniej bym takiej łodzi nie dostał. Zamówiłem przez internet używany silnik elektryczny do łodzi na jednym z portali internetowych. Sprzedawca dawał gwarancję rozruchową to się niczego nie musiałem obawiać. Ten silnik elektryczny do łodzi to sam założę, bo to prosta sprawa. Stary zresztą już zdemontowałem i oddałem koledze, którzy zbiera różne takie części. Niech z nim zrobi co chce, bo mi to się już na nic nie przyda. Kiedy kurier przyjechał z zamówionym silnikiem to umożliwił mi sprawdzenie zawartości przesyłki. Chciałem się upewnić, że sprzedawca wysłał do mnie ten właściwy model. Był tam dokładnie ten sam silnik elektryczny do łodzi, który był wystawiony na aukcji. Zadowolony od razu poleciałem zabrać się za jego montaż. Nie mogłem się doczekać kiedy w końcu wypłynę na jezioro. Trochę czasu mi zeszło, bo było mnóstwo rzeczy do zrobienia, ale ostatecznie wieczorem moja łódź była już gotowa. Silniczek odpalał idealnie i na zawołanie. Tego mi było trzeba.

Moja łódź bardzo szybko pływa i jest zwrotna. Nie ma się co dziwić, w końcu ma sprawny i porządny silnik. Teraz to żona nie ma szans, by zagonić mnie do domu. Jestem zadowolony, bo trafiły mi się na prawdę świetne okazje zakupowe. Silnik też był tani.