Grubość okrągłych prętów stalowych w naszej firmie

Wiele ludzi zamawiając pręty nie podaje niestety ich grubości. To jest wręcz zabawne, jak czasem można zapomnieć o kluczowej sprawie dotyczącej naszego zamówienia. W końcu jeśli dostarczymy pręty złej grubości, nasz klient nie będzie mógł ich wykorzystać do budowy.

Zamawiano wiele różnych okrągłych prętów stalowych

pręty stalowe okrągłeNasza oferta jest pod tym względem bardzo rozbudowana. Nie mamy stałego cennika, praktycznie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Myśleliśmy nawet o czymś na wzór kalkulatora – wprowadzałoby się grubość prętów oraz ich ilość, i na tej podstawie wyliczałoby się cenę. To rozwiązanie nie było złe, ale wymagało wiele czasu i pracy. Z tym było akurat ciężko – nasza firma przeżywała ostatnio prawdziwe oblężenie. Nagle znikąd ludzie zaczęli masowo potrzebować nasze pręty stalowe okrągłe, a co gorsza – większość klientów chciała je w najszybszym możliwym terminie. Przyznaję, że to już był drobny problem – nie zawsze przecież wszystko można załatwić od razu. Na szczęście nasza firma lubiła wyzwania, a pręty stalowe byliśmy w stanie produkować na okrągło. Szefostwo poprosiło wszystkich pracowników chętnych na nadgodziny o zgłoszenie się do ich biura. Zapowiadało się na to, że będziemy przyjmować wszystkie te zlecenia z krótkim terminem, ponieważ produkcja prętów stalowych ruszyła pełną parą. Byłem chętny na nadgodziny – moja żona i tak cały czas była zajęta swoją pracą albo studiami, także niespecjalnie miałem co robić w domu. Dodatkowa kasa za to zawsze się przyda.

Ostatecznie podołaliśmy wszystkim tym ciężkim zleceniom. Wiele osób nie wierzyło w to, że to się uda, ale kierownictwo tak wszystko rozplanowało, że mieliśmy nawet jeden cały dzień, w którym kompletnie nie było co robić. Dzień wypłaty był z kolei wyjątkowo mocno wyczekiwany.