Promocja kabin prysznicowych

 

W salonie sprzedażowym pracowałem od niespełna roku. W zasadzie szybko poznałem zasady tam panujące, bo nie były one skomplikowane. Ja miałem jasno określone obowiązki i dzięki temu wiedziałem dokładnie co robić. Od dwóch miesięcy sprzedawałem kabiny prysznicowe i radziłem sobie świetnie. 

Sprzedaż kabin prysznicowych z montażem gratis

kabina prysznicowa z hydromasażemOsiągałem nawet całkiem niezłe wyniki sprzedażowe i szef był ze mnie zadowolony. Kabiny sprzedawały się dobrze, gdyż pochodziły od sprawdzonego producenta. Pewnego dnia pojawił się w salonie klient, którego interesowała kabina prysznicowa z hydromasażem, której nie było w ofercie. Szef od razu postanowił takie kabiny prysznicowe zamówić i zrobił to tego samego dnia. Nazajutrz przyjąłem dostawę kabin i zajmowałem się ich promocją w salonie sprzedażowym. Szef dodatkowo zdecydował, że każda osoba, która kupi w salonie taką kabinę prysznicową z hydromasażem, będzie mogła liczyć na darmowy montaż przez naszego specjalistę. Oferta wydawała się wyjątkowo atrakcyjna i wiedziałem, że podczas promocji tych kabin osiągnę zadowalające wyniki sprzedażowe. Nie myliłem się, gdyż ludzi interesowało to rozwiązanie. Ja sam przyjrzałem się uważniej takiej kabinie i nie ukrywam, że także chciałbym mieć taką w swojej łazience. Ludzie z zadowoleniem reagowali na informację o darmowym montażu kabiny i nawet ci, co nie zamierzali kupować takiej kabiny jednak się decydowali. W końcu to było nowoczesne i bardzo komfortowe rozwiązanie do każdej łazienki.

Wszystkie kabiny sprzedałem dość szybko i szef zdecydował się mnie nagrodzić za zaangażowanie. Dostałem premię uznaniową dodatkowo do prowizji, która była nawet wysoka. Pieniądze mogłem przeznaczyć na wyjazd wakacyjny za granicę. Już od dawna taki urlop planowałem.