Pracowałem najlepiej przy wycince drzew

 

Miałem stałą pracę, ale bardzo często sobie dorabiałem dodatkowo. Łapałem się różnych zajęć i dzięki temu miałem o wiele więcej pieniędzy, które mogłem wydawać na różne potrzeby. Kupiłem sobie dzięki temu konsolę do gry i nowiutkie głośniki najlepszej jakości.

Zyskanie stałego zatrudnienia przy wycince drzew

wycinka drzew BydgoszczMój kolega, który mieszkał we wsi obok wpadł do mnie po pracy i zapytał czy jestem zainteresowany, żeby sobie dodatkowo dorobić. Ja to nigdy nie odmawiałem i zapytałem od razu co to za robota. Szykowała się w weekend wycinka drzew Bydgoszcz i potrzebowali ludzi do pracy. Przy wycince to ja akurat miałem spore doświadczenie, ponieważ już wielokrotnie miałem okazję pracować w ten sposób. Nie potrzebowałem własnego sprzętu, bo firma, która zajmowała się wycinką zapewniała wszystko. Od razu się zgodziłem i razem z kolegą następnego dnia pojawiłem się w siedzibie tej firmy. Dostałem umowę o dzieło, na podstawie której mogłem pracować przy wycince drzew. Praca przewidziana była na kilka dni i w pracy wziąłem sobie urlop, żeby móc przez cały czas pracować. Zarobek za wycinkę drzew był wysoki i nie chciałem z tego rezygnować. Stawiłem się następnego dnia w wyznaczonym czasie i byłem jednym z pierwszych. Musieliśmy wyciąć drzewa na sporym odcinku lasu, którędy miała być poprowadzona droga. Dostałem porządny sprzęt, dzięki któremu wycinka drzew szła mi błyskawicznie. Wielu chłopaków nie miało doświadczenia i szybko zauważyłem, że pracowałem najlepiej w całym zespole.

Właściciel firmy, który mnie zatrudnił był ze mnie tak zadowolony, że zaoferował mi pracę na stałe u siebie w firmie. Początkowo się wahałem, ale doszedłem do wniosku, że ta zmiana byłaby dla mnie korzystna i skorzystałem z jego propozycji. Z pracy byłem zadowolony.