Praca w usługach transportowych

Jestem Karol. Chciałem wam opowiedzieć dzisiaj o mojej pracy i pochwalić się wam moją firmą. Moja firma jest na rynku od dziesięciu lat. Mam dużo zleceń.

Usługi transportowe to mój chleb powszedni

usługi transportoweObsługuję małych klientów, którzy zlecają nam przeprowadzki swoich domów czy mieszkań ale także klientów małych i dużych korporacji. Siedziba główna mieści się w miejscowości Poznań. Mam również pod Poznaniem duży parking na wszystkie moje samochody. Przez dziesięć lat trochę się ich uzbierało. Bagażówka jest moim najnowszym zakupem. Wziąłem ją na raty i jeszcze zostało mi pięć lat do spłaty. Nie żałuję zakupu. Bagażówka sprawdza się bardzo dobrze. Usługi transportowe są bardzo poszukiwane na naszym lokalnym rynku. Świadczymy jednak usługi nie tylko w naszym regionie. Czasem mamy klientów z całego kraju. Taksówka bagażowa jest często wynajmowana dla osób wybierających się na wakacje albo z wakacji wracających. Zawozimy lub odbieramy ich z różnych lotnisk na terenie całego kraju. Taxi bagażowe jest tańsze od normalnej taksówki, w której trzeba płacić różne stawki w zależności od strefy. My mamy jedną stawkę, którą nas klienci sobie chwalą. Usługi transportowe świadczone są przez naszą firmę na bardzo wysokim poziomie. Zatrudniamy samych najlepszych specjalistów w tej branży. Sam pomagam moim pracownikom i razem wykonujemy przeprowadzki bardzo często. Lubię swoją pracę i cieszę się, że dziesięć lat temu odważyłem się na otworzenie swojej firmy. Wówczas na branża dopiero raczkowała ale opłaciło się zainwestować. Zastanawiam się czy nie zainwestować w kolejne taxi bagażowe.

Ostatnio miałem kilka zleceń i musiałem nawet z jednego zrezygnować bo wszystkie samochody był zarezerwowane. Muszę dopasowywać swoje możliwości do samochodów i chyba przyszedł czas na kolejną inwestycję.

Polecamy: www.taxipoznan.com.pl