Potrzebowałem apartamentu w Zakopanem

Moja rodzina bardzo lubi aktywny wypoczynek. Przynajmniej kilka razy w roku udaje się moim rodzicom oraz cioci z wujkiem wyjechać do zakopanego na weekend czy trzy-cztery dni. W tym roku postanowiłem zrobić im niespodziankę i ufundować im właśnie taki urlop. Zazwyczaj jeździli oddzielnie ale na pewno wspólny wypad dobrze im zrobi.

Poszukiwania apartamentu w Zakopanem

apartamenty zakopane krzeptówkiDodatkowo wiem, że zwłaszcza ciocia z wujkiem wynajmują jak najtańsze pokoje, byle tylko było się gdzie położyć i przespać. Pomyślałem, że odrobina wygody każdemu się należy i na pewno im się to spodoba, przecież każdy człowiek szybko przyzwyczaja się do wygód. Rozpocząłem poszukiwania, otworzyłem mojego laptopa i w wyszukiwarce wpisałem frazę – apartamenty zakopane krzeptówki. Wyskoczyło mi bardzo wiele pozycji, jednak z racji tego, że moje wymagania były dość specyficzne użyłem odpowiednich filtrów. Wpisałem datę pobytu, oraz wymagałem dwóch oddzielnych sypialni z łóżkami podwójnymi. Lista apartamentów szybko się skurczyła. Wybrałem ten, który cieszył się wysoką oceną oraz dużą ilością pozytywnych opinii wśród poprzednich wynajmujących. Apartament na zdjęciach bardzo mi się podobał, cena też była całkiem przestępna jak na powierzchnię oraz lokalizację. Bez wahania postanowiłem zarezerwować ten apartament. Następnie wysłałem maila do rodziców aby szykowali się na wyjazd wraz z ciocią i wujkiem. Byli zaskoczeni ale w końcu dali się przekonać że to nie żart.

Gdy dotarli na miejsce, zadzwonili do mnie żeby najpierw mnie ochrzanić, że wydaje tyle pieniędzy na takie apartamenty, a potem podziękować za niespodziankę. Apartament bardzo im się spodobał, jest w nim wszystko jak w normalnym mieszkaniu. Mało tego jest nawet wanna z hydromasażem. Bardzo przydatna po całym dniu chodzenia w górach.