Posprzątanie mebli w kuchni

Zbliżają się święta i trzeba trochę ogarnąć w domu. Ja zawsze sprzątam tak przed jakimiś świętami. Oczywiście na co dzień też sprzątam, ale przed świętami to już tak bardzo dokładnie. Zawsze staram się sprzątnąć wszystkie zakamarki. Teraz sprzątałam kuchnię. Trochę mi to czasu zajęło.

Błyszczące meble kuchenne

meble kuchenne kępnoW kuchni mam takie błyszczące meble, chodzi mi o blaty. Połyskują. Większość ma takie matowe blaty, ale ja wolałam takie połyskujące. Dzięki temu ładnie kuchnia wygląda. Oczywiście sprzątanie zaczęłam od czyszczenia szafek górnych. Tak by w razie czego kusz czy inny brud spadał na dół. Jakbym zaczęłabym od sprzątania dołu i szła w kierunku góry, to potem musiałam bym znowu sprzątać dół szafek. Zawsze wycieram na mokro meble kuchenne kępno to miejsce skąd kupiłam te meble. Zrobili mi je na zamówienie. Mam niewielką kuchnię, więc moje meble musiały mieć odpowiednie wymiary. Ale to nie kłopot dla zakładu produkcyjnego. Wystarczyło podać wymiary oraz kolor i wzór mebli. Nie tylko sprzątam z zewnątrz meble, ale też wewnątrz. Dzięki temu Potem moje meble są czyściutkie. W szafkach układam też rzeczy. Na co dzień jak korzystam z nich to nie zawsze je odkładam na swoje miejsce, wiecie brak czasu. A teraz podczas sprzątania mogę bez problemu to zrobić. Miejsca, które wymagają przyłożenia większej siły do sprzątania, to sprzątam je sposobem. Na zabrudzoną powierzchnię wlewam, a dokładniej mówiąc spryskuję środkiem czyszczącym i zostawiam na jakiś czas. Potem wystarczy przetrzeć i gotowe jest czysto.

Podczas świąt, a dokładniej mówiąc przed tym okresem świątecznym zawsze robię takie generalne porządki. Ostatnio udało mi się posprzątać kuchnie. Bardzo dokładnie wyczyściłam każdy mebel kuchenny. Sprzątałam najpierw górne szafki, a potem dolne. Na samym końcu zostało mi już tylko posprzątanie podłogi. Posprzątanie całej kuchni zajęło mi jakieś pół godziny.