Pokaz sztuki barmańskiej

Dla większości z nas nawet drobne szczegóły związane z planowaniem wesela mają duże znaczenie. Aby goście świetnie się bawili do samego rana ważne, by zapewnić im odpowiednie atrakcje, dzięki którym nie będą się nudzić. Wszyscy spędzą miło czas, jak również będą wspominać nasze wesele jeszcze przez długi czas.

Ile kosztuje drink bar na weselu?

drink bar na weseleFirmy oferują coraz to lepsze pomysły na przygotowanie odpowiedniej niespodzianki dla gości. Są to najczęściej pokazy taneczne, pirotechniczne, jak i show z użyciem ognia. Również świetną zabawę gwarantuje wynajem foto budki, po której pamiątką będą śmieszne zdjęcia, fontanny czekoladowej, czy stołu z pysznymi słodkościami dla tych najmłodszych. Jednak coraz to popularniejszą opcją jest drink bar na wesele, który zadowoli z pewnością wszystkich dorosłych. Doświadczony barman oprócz serwowania pysznych kolorowych drinków, w zależności od wybranych przez nas opcji może zaprezentować profesjonalny pokaz żonglerki butelkami, co z pewnością miłe zaskoczy gości. Wykorzystanie podczas pokazu odpowiedniej muzyki, świateł oraz na przykład suchego dymu pozwoli stworzyć zjawiskowe i niesamowite show podczas uroczystości. Na cenę takiej atrakcji składa się wiele czynników takich jak: doświadczenie barmana, zakup alkoholu w zakresie własnym czy poprzez firmę, jak i liczba osób obsługujących drink-bar, ponieważ ba weselach powyżej 70 gości, powinny być już 2 osoby. Koszt mieści się pomiędzy 1000, a nawet 10000 tysiącami złotych.

Niezależnie jaką atrakcję wybierzemy podczas uroczystości w najważniejszym dla nas dniu, ważne, by dopasować ją do ogólnego stylu wesela. Oprócz niespodzianek odpowiednie będzie kupienie symbolicznego upominku dla każdego gościa. Może to być magnez ze zdjęciem, cukierki w ozdobnym pudełku czy mały stylowy słoiczek z miodem.