Oryginalne gumowe pokrowce na każdy telefon

Dzisiejsze telefonu mają mnóstwo dostępnych opcji dzięki którym możemy modyfikować ich wygląd, jak tylko chcemy. Mowa tutaj oczywiście o wyglądzie interface, bowiem jeśli chcemy, aby nasz telefon wyróżniał się wyglądem zewnętrznym, warto w takiej sytuacji zainwestować w oryginalny pokrowiec.

Oryginalne gumowe pokrowce na telefony

gumowy pokrowiec na telefonW kwestii sprzętu zawsze stawiałam w pierwszej kolejności na jakość, jednak jak każda dziewczyna, chciałam też, aby mój telefon miał ładny wygląd oraz wyróżniał się z tłumu. Niestety z pozoru trudno połączyć kwestię wyróżniania się z jakością, bowiem te najlepszej jakości telefonu są bardzo popularne toteż wiele osób je posiada. Na szczęście ktoś wynalazł gumowy pokrowiec na telefon, który nie tylko doskonale chroni go przed uszkodzeniami, ale również może nadać mu oryginalnego wyglądu. Któregoś dnia szukając właśnie pokrowca na mój telefon trafiłam na gumowe i oryginalne pokrowce. Wyróżniały się one nie tylko kolorami i wzorami, ale przede wszystkim… kształtem! Trafiłam na takie, które przedstawiały postaci bajkowe, jednak najbardziej spodobał mi się pokrowiec wyglądający jak panda! Był niesamowicie uroczy i prześliczny, a w dodatku śmiesznie tani. Co więcej, do pokrowca w gratisie dołączona była ściereczka z mikrofibry, oraz dodatkowa folia na ekran mająca na celu zabezpieczyć go przed porysowaniem. Pokrowce pandy, które znalazłam występowały w wielu wariantach w zależności od modelu telefonu. Oznaczało to tyle, że niezależnie jakiej marki mieliśmy telefon, mogliśmy zakupić sobie taki pokrowiec.

Kiedy zamówiony pokrowiec do mnie dotarł od razu założyłam go na telefon. Wyglądał jeszcze lepiej, niż na zdjęciach w internecie, a w dodatku był niesłychanie mięciutki i milutki w dotyku. Idealnie też pasował do mojego telefonu i pomimo tego, że obejmował nawet jego ramki, dzięki specjalnie wyprofilowanym gumowym przyciskom nie miałam problemu z pogłaśnianiem, ściszaniem bądź włączaniem i wyłączaniem telefonu.