Robię podmurówkę z betonu pod siatkę

No w końcu skończyła się budowa domu, bo już trwało to za długo. Nie miałem pojęcia jak długo stawia się nowy dom i tylko dlatego byłem zniecierpliwiony. Resztę postanowiłem zrobić na własną rękę. Najważniejsze, że już możemy się wprowadzać.

Wykonałem niezłą podmurówkę betonową pod siatkę

podmurówka betonowa pod siatkęŻona zażyczyła sobie, by za domem był ogród, w którym będzie uprawiać warzywa. Mieliśmy spory teren i nie widziałem żadnego problemu. Nie chce, żeby psy jej biegały po grządkach, dlatego poprosiła mnie o założenie siatki. Konieczna tutaj będzie podmurówka betonowa pod siatkę jak psy nie mają się przekopywać pod siatką. Sam się tym zajmę, bo zostały mi jeszcze materiały po budowie domu i mam sporo betonu do wykorzystania. Owszem, wcześniej nigdy tego nie robiłem i nie wiedziałem jak się za to zabrać, ale obejrzałem sobie film instruktażowy, który utwierdził mnie w przekonaniu, że sam sobie świetnie z tym poradzę. Żonie to nie mówiłem, że za domem będzie podmurówka betonowa pod siatkę, bo chciałem zrobić jej niespodziankę. Ona i tak teraz ma mnóstwo pracy przy wystrajaniu naszego domu i ciągle biega po sklepach dokupując jakieś lampy czy kosze ozdobne. Cieszę się, że tak się zaangażowała w to wszystko i dla niej własny dom także jest spełnieniem marzeń. Zabrałem się do roboty w sobotę, bo mam wtedy wolne w pracy. Wieczorem to nie ma czasu a i potrzebuję odpocząć. Psy biegały po całym podwórku i co jakiś czas do mnie podbiegały, żeby zobaczyć co robię. No teraz to tam nie będą latały jak im się podoba.

Żona wycałowała mnie z radości i powiedziała, że to jest najlepsze rozwiązanie jakie zastosowałem. Podziwiała moje umiejętności i przyznała, że chyba nigdy nie przestanę jej zaskakiwać. Jeszcze zajmę się ogrodzeniem przed domem i załatwione.