Nowoczesne meble w łazience

 

Żona uparła się, żeby na parterze w domu zrobić łazienkę. Miała ona być dostępna dla gości. Była tam dostępna toaleta, ale żona uparła się, że łazienka musi być i nie miałem wyjścia. Zamówiłem ekipę, która dokonała przebudowy. Pozostało mi wyposażyć odpowiednio łazienkę.

Łazienka wyposażona w nowoczesne meble

zestaw mebli łazienkowych z umywalkąMoja żona była wyjątkowo wymagającą kobietą i nie łatwo było ją zadowolić. Dlatego wiedziałem, że wybór mebli do łazienki łatwym zadaniem nie będzie. Moja żona powiedziała mi tylko, że meble łazienkowe muszą być nowoczesne i musiałem sam czegoś poszukać. Mój kumpel pracował w sklepie, gdzie dostępne były meble łazienkowe i naturalnie do niego wybrałem się na te zakupy. Liczyłem, że kumpel mi pomoże, ponieważ znał doskonale temat i wiedział co wybrać. Kumpel od razu pokazał mi zestaw mebli łazienkowych z umywalką, który pojawił się w sprzedaży zaledwie dwa dni temu. Meble zaprojektowane zostały przez znanego projektanta, który cieszył się ogromną sławą. W zestawie była umywalka, szafka pod umywalkę, regał stojący i szafka wisząca. Łazienka na parterze była dość sporych wymiarów i ten zestaw idealnie tam by pasował. Meble łazienkowe były bardzo nowoczesne a bateria umywalkowa posiadała dodatkowo czujnik ruchu. Wiedziałem już, że żonie ten zestaw mebli łazienkowych zdecydowanie przypadnie do gustu i kupiłem go. Wybrałem przy okazji akcesoria łazienkowe w kolorze granatowym, żeby wszystko do siebie idealnie pasowało. Zadowolony z zakupów wróciłem do domu.

Łazienka dla gości prezentowała się wyjątkowo modnie. Oczywiście moja żona była tak zachwycona, że kazała mi wymienić wszystkie meble w łazience na piętrze. Miałem też kupić wannę z hydromasażem, bo żona ceniła sobie komfort. Kupno tych mebli było dla mnie przyjemnością.