Nowe terminale płatnicze

Mój mąż pracuje w hurtowni. W tej hurtowni pracuje już prawie dziesięć lat. Mogę powiedzieć, że jest zadowolony ze swojej pracy. Ja w sumie także bo dzięki niej tak naprawdę mamy jakieś bezpieczeństwo finansowe. Ja nie mam tyle szczęścia do pracy co mąż.

Wymiana terminali płatniczych

terminale płatniczePracując tyle lat mąż stał się prawdziwym fachowcem. Ostatnio opowiadał mi, że ich stare terminale płatnicze zepsuły się i klienci przez cały dzień mieli problem żeby w ten sposób zapłacić za towar. Takie terminale pos w hurtowniach są jednak bardzo ważne bo naprawdę większa część klientów płaci w ten sposób. Mało kto płaci gotówką. No rzeczywiście jeśli ktoś już przychodzi do hurtowni i dokonuje zakupów to robi je na duże kwoty a wtedy najwygodniej jest płacić kartą. Także gdy terminal pos się zepsuł to klienci nie byli zachwyceni. Szef męża od razu zareagował w ten sposób, że zamówił nowe wytrzymałe terminale płatnicze. Nie mógł po prostu dopuścić do sytuacji żeby coś takiego się powtórzyło. Przecież przez takie problemy z terminalem mógł bardzo łatwo stracić klientów. No we terminale okazały się bardzo nowoczesne, ale także łatwe w obsłudze. Najważniejsze, że nie były zależne od tego czy są problemy z siecią w danym momencie czy nie. Po prostu do działania nie potrzebują internetu, działają na zupełnie innych zasadach a przez to są mniej inwazyjne. Oczywiście po zakupie tych nowych terminali było krótkie szkolenie z tego jak je obsługiwać. Mąż opowiadał mi, że wystarczyło żeby szkoleniowiec pokazał tylko raz jak przeprowadzać transakcję i już wszyscy wiedzieli w jaki sposób to robić.

Nawet szef uczestniczył w tym szkoleniu chociaż raczej nie obsługuje klientów i nie przyjmuje płatności. A po zmianie terminali gdy przyszedł pierwszy klient to właśnie obsłużył go szef i w ten sposób sprawdził jak działają terminale.