Nowe blaty kuchenne dzięki okleiniarce

Moje blaty zawsze cechowała najwyższa jakość. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zapewniałem najwyższą jakość dla swoich klientów. Oczywiście z czasem zauważyłem jak ważny jest indywidualny sprzęt oraz podejście do klienta.

Moja stolarnia musiała urozmaicić ofertę 

okleiniarka krzywoliniowa do stolarniKażdy chce coś innego i pragnie mieć kuchnię według własnego projektu. Aby móc sam tworzyć wszystko pod zamówienie okazało się, że potrzebna jest mi inwestycja w najlepszej klasy sprzęt. Jako stolarz znałem kilku producentów których bardzo ceniłem. Uznałem, że od razu pojadę w miejsce gdzie znajdowała się okleiniarka krzywoliniowa do stolarni. Oglądałem ją już od jakiegoś czasu i uznałem, że idealnie nada się do mojego warsztatu. Moje zamówienia nie były wyjątkowo duże ale też coraz bardziej wymagano ode mnie unikalności. Tylko fachowa okleiniarka mogła mi ją dać. Przy wyborze odpowiedniego modelu chciałem aby miał pionowe doprowadzenie obrzeży z rolki. Dzięki temu mogłem zaoszczędzić miejsce obok maszyny i przesunąć je w stronę ściany. Bardzo mi na tym zależało, ponieważ mój warsztat nie miał wielu metrów kwadratowych i liczył się każdy kawałek podłogi. Na dodatek magazynek umożliwia umiejscowienie aż 4 tarcz taśm naraz. Dzięki temu mogłem oszczędzać czas potrzebny na wymienianie elementów w maszynie. Oczywiście taki model wcale nie był tani ale taka inwestycja miała mi dać o wiele więcej możliwości. Okleiniarka krzywoliniowa do stolarni pozwalała na oklejanie nie regularnych kształtów.

Zwykła nie dawała takiej możliwości i musiałem skupić się na tych prostych wykończeniach. Dlatego uznałem, że warto od razu zainwestować w tą najlepszą i najbardziej nowoczesną metodę dotyczącą modernizacji mojego warsztatu stolarskiego. Od tego zależała przyszłość moich zleceń.