Musiałam wymienić szybkę w iphone 6

Idąc chodnikiem rozmawiałam z moim narzeczonym. Ktoś mnie potrącić i telefon wyślizgnął mi się z ręki. Niestety mój iphone 6 upadł szybką do dołu. Podniosłam go szybko i zobaczyłam, że cały ekran pokrył się pajęczynką pęknięć. Dotyk działał i z telefonu dało się korzystać, ale pęknięcia znacznie to utrudniały. Nie pozostało mi nic innego jak wymienić szybkę na nową.

Gdzie wymienić szybkę w iphone 6?

wymiana szybki iphone 6Niedaleko miejsca mojego zamieszkania mieścił się mały, autoryzowany punkt naprawy iphone. Udałam się tam i powiedziałam, że potrzebna mi jest wymiana szybki iphone 6. Pokazałam komórkę pracownikowi serwisu. Powiedział, że może mi to naprawić w ciągu pół godziny. Bardzo się ucieszyłam. Oddając telefon do autoryzowanego punktu miałam gwarancję, że wymienione części będą oryginalne i nowe, i że dostanę na wykonane usługi gwarancję. Pracownik bardzo sprawnie zdjął popękaną szybkę z mojego iphone, odtłuścił wyświetlacz i lekkim ruchem założył nową szybkę. Usunął bąbelki powietrza z pomiędzy szybki, a telefonu. Następnie musiałam odczekać kilka minut, aby szybka na dobre przykleiła się. Po tym czasie iphone był gotowy do użycia. Byłam bardzo zadowolona z wymiany szybki. Naprawa przebiegła szybko i sprawnie, a cena za usługę była bardzo przystępna i niska. Nie miałam żadnych problemów z wymienioną szybką. Dotyk działał bardzo sprawnie.

Mogłam bez problemu korzystać z mojego telefonu komórkowego. Wymieniona w serwisie szybka nie odklejała się ani nie przesuwała. Nawet mimo dużej eksploatacji telefonu. Świadczyło to o tym, że szybka została bardzo profesjonalnie wymieniona, a nowa szybka była oryginalna i dobrze dopasowana do iphone 6. Kolejną zaletą tego autoryzowanego serwisu był fakt, że na wykonaną usługę dostałam półroczną gwarancję.