Chcę wynająć najtańszy samochód

Akurat jak musiałem pojechać na drugi koniec kraju to mi się samochód zepsuł. Jakby przeczuwał, że czeka go daleka droga. W sumie to nawet lepiej, że teraz to się stało a nie w czasie podróży. Jazda pociągiem nie wchodzi w grę i muszę coś szybko znaleźć.

Znalazłam najtańszą firmę wynajmującą samochody

wynajem samochodów najtaniej w GdańskuInteresował mnie tylko wynajem samochodów najtaniej w Gdańsku, ponieważ nie mam aż tyle kasy, by nie wiadomo ile płacić. Rocznik to może być nawet dwa tysiące piąty. Najważniejsze, żeby samochód był sprawny i bezpiecznie dowiózł mnie na miejsce. Dowiedziałem się od sąsiada, że jest taki facet, co ma wynajem samochodów najtaniej w Gdańsku i polecił mi u niego sprawdzić. Podjechałem tam taksówką, bo liczyłem, że będę wracał już wynajętym samochodem. Uwierzyłem sąsiadowi, że tam jest najtaniej. W końcu cały czas wypożycza samochody, bo prowadzi firmę a stwierdził, że zakup mu się nie opłaca. To rzeczywiście tam musi być najtaniej. Kiedy wysiadłem z taksówki to byłem pod bramą. Na terenie stało mnóstwo bardzo ładnych samochodów. Spodobał mi się taki mały niebieski. Wiedziałem, że jak będę miał samochód o małej pojemności to spalanie zapewne będzie także niższe. Paliwo to sam będę musiał zalać i warto też na tym zaoszczędzić. Skierowałem się do biura i zapytałem o warunki współpracy. Sprzedawca wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Ten samochód był wony i nie miał rezerwacji na weekend to od razu go zarezerwowałem. Dobrze, że mogłem nim wrócić do domu, bo jutro z samego rana muszę wyjechać w trasę.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Samochód sprawdził się świetnie a podróż była bardzo przyjemna. Rzeczywiście było tak jak sąsiad mówił, bo za wynajem zapłaciłem bardzo mało i zatrzymałem auto do czwartku. Mam czym jeździć teraz.