Modny narożnik do funkcjonalnego wnętrza

Salon to miejsce, do którego zapraszamy rodzinę i znajomych oraz spotykamy się z domownikami. Odpoczywamy w nim czytając książkę lub oglądając telewizję. W pokoju dziennym możemy grać w gry planszowe lub świętować imieniny. Jest on swoistą wizytówką naszego domu, dlatego taż ważne jest, aby był urządzony w pomysłem i w modnym stylu, który jednocześnie będzie nas definiował.

Topowe narożniki pokojowe na każdą kieszeń

narożnik pokojowyKażdy salon to przede wszystkim wygodne meble wypoczynkowe oraz gustowne dodatki w kontrastowych lub podobnych barwach. Obecnie rynek meblarski obfituje w różnorodne kanapy, sofy oraz narożniki do pokoju dziennego, a także dopasowane do nich fotele i pufy. Spośród szerokiego asortymentu salonów meblowych najpopularniejszym dziś meblem tapicerowanym jest narożnik pokojowy. Ze względu na swoją budowę i funkcje jest to bardzo dobra alternatywa dla kanap oraz sof. W odróżnieniu od nich posiada boczną dostawkę, która daje możliwość dodatkowego miejsca oraz pozwala na wygodny wypoczynek. Narożniki, zwane popularnie rogówkami swoje długie boki mogą mieć z prawej lub z lewej strony. Niektórzy producenci dają możliwość samodzielnej zmiany dłuższej strony. Przez kupnem warto jest zapytać sprzedawcę o taki wariant. Kolejną rzeczą, która zasługuje na uwagę jest to czy narożnik się rozkłada oraz czy posiada pojemnik na pościel. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli planujemy raz na jakiś czas przenocowanie gości.

Obecnie narożniki są meblami, na które może sobie pozwolić każdy. Cena jest różnorodna i zależy przede wszystkim od tkaniny obiciowej, wielkości oraz funkcji. W związku z ogromną konkurencją na rynku meblarskim, wielu sprzedawców proponuje rogówki w bardzo przystępnych cenach, dlatego warto jest zajrzeć na ich strony internetowe.