Historia marki odzieżowej

W tym tekście chciałbym przybliżyć państwu sylwetkę jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych naszych czasów. Firma ta poprzez swoje indywidualne podejście do wykonywania swojej pracy, doskonale dba o zapewnianie nam ubrań z najwyższej półki. Jako że mało kto kojarzy tą markę, postaram się przedstawić jej historię oraz napisać krótką ocenę produktów, oferowanych przez firmę, której nazwa to Stussy.

Etapy powstawania firmy odzieżowej

StussyMarka o nazwie Stussy jest to firma, która została założona przez Pana o imieniu Shawn Stussy. Jej korzenie sięgają wczesnych lat 80-tych poprzedniego wieku, zaś sam zalążek pomysłu na markę odzieżową narodził się na podstawię mody retro, z regionu jakim jest Kalifornia. Jako że każda z firma musi rozwijać się, z uwzględnieniem stylu, który z roku na rok zmienia się diametralnie. W tym przypadku nie było inaczej, założyciel firmy, poprzez inspirowanie się muzyką reggae, kulturą hip-hop oraz wykonawcami muzyki elektronicznej, postanowił przerodzić swój pomysł w styl, który dziś możemy nazwać jako streetwear. Rozwój marki odzieżowej z dnia na dzień powodował że coraz więcej to osób, decydowało się na zakup odzieży tej firmy. W pewnym momencie rozwój marki wszedł na poziom, który umożliwił na współpracę z projektantami ze świata mody, który był popularny w wielu stolicach. W ofercie firmy można zauważyć obecność takich produktów jak t-shirty, bluzy, czapki oraz akcesoria takie jak: okulary czy sygnety. W dzisiejszych czasach marka ta jest o wiele popularniejsza i cieszy się wykorzystaniem tych ubrań w przypadku wielu osób, pochodzących ze świata mody jak i gwiazd estrady muzycznej.

Marka o nazwie Stussy stanowi doskonały przykład ciężkiej pracy, oraz zawziętości w przypadku rozwoju swojej działalności. Dzięki temu Shawn Stussy zdecydowanie wszedł ze swoją gamą produktów na salony jak i na najwyższe poziomy, wykorzystywane dziś na wielu pokazach mody jak i w wielu przypadkach różnych stylizacji oraz kreacji wykorzystywanych w filmach.