Krakowskie drukowane katalogi dedykowane dla wzrokowców

Każdy kto prowadzi własny biznes wie, jak ważna jest prezentacja własnych produktów czy usług. Czemu klient miałby wybrać nasz produkt, a nie konkurencji? Co posiadamy i w czym jesteśmy lepsi. Głównie – odpowiedzi na te pytania, ma udzielać reklama. Klient musi zobaczyć reklamę w internecie lub bilbord, ale gdy już przyjdzie musi u nas zostać.

Która firma w Krakowie wydrukuje najlepsze katalogi?

druk katalogów krakówTo też sztuka, bo do wielu sklepów klienci wchodzą, ale wychodzą z pustymi rękoma. Ważne są katalogi. Tak wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie z tego sprawy, a ja się pytam: Jeśli mamy tak szeroki asortyment, że nie da się go zaprezentować całego, to jak klient ma go zobaczyć? Nieraz wchodziłem do sklepu i słyszałem: „mogę jeszcze zamówić podobny, ale innego producenta”, „są jeszcze niebiesko-białe z tego rodzaju, w innym oddziale”. No dobrze, a czemu nie macie katalogu? Przedsiębiorcy zazwyczaj go nie mają, bo nie czują potrzeby. Nie wiedzą, jak ważny jest kontakt wzrokowy z kupowanym dobrem. Poza tym mając katalog stwarzamy od razu wrażenie lepszej firmy, bardziej profesjonalnej i z większym asortymentem. Dobry fotograf, w katalogu wyczaruje nam cuda. Nie jest to trudne. Wystarczy wziąć waszą miejscowość i wpisać wyszukiwanie w internecie np. druk katalogów kraków. Dalej poprowadzi was przedstawiciel handlowy lub sprzedawca. Oni się na tym znają, to profesjonaliści, którzy mogą nam zwiększyć sprzedaż. Wiem co mówię. Gdy w swojej firmie wprowadziłem profesjonalne katalogi, moja sprzedaż wzrosła o trzydzieści procent. Czemu? Bo lubimy oglądać.

Szczególnie mężczyźni są wzrokowcami. Kobiety kupują trochę inaczej, emocjonalnej. Ciut inny rodzaj reklamy trafia do płci pięknej. Ale każdy konsument musi widzieć co bierze i jaki ma wybór. Reklama dźwignią handlu, korzystajmy z tej dźwigni.