Kurs z organizacji wesel był interesujący

Skończyłam liceum i nie wiedziałam czym mam się zająć. Nie chciałam iśc na razie na studia tak jak moi znajomi. Ja Chciałam najpierw się rozejrzeć, zastanowić się na spokojnie jak pokierować moim życiem. Chciałam robić w przyszłości coś fajnego. Co będzie dostarczało mi radości i będę mogła dobrze zarabiać. Nie chciałam iść do normalnej pracy w biurze i spędzać tam osiem albo i więcej godzin. Chciałam być niezależna i chciałam sama o sobie decydować.

Planowanie ślubów bardzo mi się spodobało

wedding planner kursZupełnie przypadkiem natrafiłam na ciekawe ogłoszenie w gazecie. Wedding planner kurs był organizowany w moim mieście po raz pierwszy. Już kiedyś czytałam, że można na tym nieźle zarabiać. Oglądałam kiedyś program w telewizji i tam właśnie dziewczyny z zagranicy zajmowały się organizacją ślubów. Bardzo mi się to spodobało ale byłam jeszcze w trakcie liceum i jakoś o tym pomyśle zapomniałam. Kiedy zobaczyłam ogłoszenie wiedziałam, że muszę spróbować swoich sił. Kurs był organizowany trzy razy w tygodniu. Spotkania były prowadzone przez znane osoby, które działają już w tej branży wiele lat. Na spotkaniach rozdawali ciekawe książki, które w sposób prosty opisywały jak można działać w tym biznesie. Dawały bardzo jasne przykłady gdzie najlepiej szukać różnych pomysłów. Jak można spełniać zachcianki klientów i na co zwracać uwagę podpisując umowy z różnymi odbiorcami.

Kurs był bardzo ciekawe. Poznałam sporo nowych znajomych, z którymi utrzymuję kontakty. Moja firma jest na rynku już kilka lat. Początki były różne ale teraz nie narzekam na brak klientów. Bardzo się ciesze, że zdecydowałam się na wzięcie udziału w organizowanym kursie. Dzięki temu mam bardzo ciekawą pracę, która daje mi wiele radości. Spotykam ciekawe osobowości i mam dużą motywację i chęci do pracy.