Kross level „siódemka” – niedrogi i wytrzymały

 

Wybór roweru należy do jednych z najtrudniejszych decyzji. Zaprawieni rowerzyści mówią, że jest trudniejszy niż wybór właściwego samochodu. Czemu? W branży powstają ciągle nowe rozwiązania, które z roku na rok są wdrażane niepostrzeżenie i często użytkownicy gubią się w nowinkach technologicznych.

Kross „siódemka” – solidność i bezpieczeństwo

solidny kross level 7.0Kross 7.0 to opcja dla tych rowerzystów, którzy cenią sobie solidność wykonania, optymalne komponenty użyte do produkcji, świetny osprzęt oraz oczywiście bezpieczeństwo. Rama jaką zastosowano w „siódemce” to jeszcze lżejszy, niż w poprzednim modelu, stop aluminium Ultralite, który zapewnia odpowiednią sztywność ramy i odznacza się znacznie większą wytrzymałością na przeciążenia. Jednocześnie gwarantując ultralekkość. Dla zwiększenia wydajności, w mniej wrażliwych miejscach, narażonych na działanie sił fizycznych, jest potrójnie cieniowany, natomiast miejsca newralgiczne są strategicznie wzmocnione. Za właściwą i optymalną amortyzację odpowiada nowoczesny widelec Rock Shox Recon TK, wyposażony w komorę powietrzną, co umożliwia jeszcze łatwiejsze dopasowanie go do naszych preferencji. Solidny kross level 7.0 to układ napędowy od firmy Shimano, oparty na najnowszej przerzutce tylnej – Deore RD-M6000, która zapewnia doskonałą szybkość i płynność zmiany przełożeń. Hamulce w Levelu, to hydrauliczne Shimano Disc, gwarantujące szybkie i bezproblemowe hamowanie w każdych warunkach atmosferycznych i na każdego rodzaju powierzchni.

To w pełni profesjonalny rower, który gwarantuje satysfakcjonująca jazdę, niezależnie od tego, gdzie się nim poruszamy. Tysiące sprzedanych egzemplarzy oraz zadowoleni użytkownicy, mówią o tym produkcie znacznie więcej niż każda ich recenzja. Kross Level to wybór profesjonalistów, ale także średnio zaawansowanych rowerzystów.