Klipsy na paznokcie

Manicure hybrydowy to sposób zdobienia paznokci, który pokochały miliony kobiet na całym świecie. Paznokcie przez co najmniej dwa tygodnie wyglądają perfekcyjnie, a nawet najbardziej intensywne zmywanie naczyń nie powoduje odprysków. Wytrzymałość jest ich zaletą, ale także niestety wadą, ich ściągnięcie nie jest taką prostą sprawą…

Klips do manicuru hybrydowego

klipsyMalowanie paznokci lakierem hybrydowym to wygodny sposób na długotrwałe utrzymanie dłoni i paznokci zadbanych i wypielęgnowanych. Zawsze wyglądają one czysto, schludnie, a my nie musimy się martwić, że w razie spontanicznego wyjścia na miasto w pośpiechu będziemy malować paznokcie. To wygodne rozwiązanie, a jego niewielką, choć znaczącą wadą jest problematyczne zdejmowanie hybrydy. Znacznie ułatwiają ten proces specjalne klipsy, które nakładane na paznokieć mają za zadanie przytrzymywać wacik nasączony acetonem. Trwałe lakiery hybrydowe zdejmuje się właśnie przy jego pomocy, rozpuszcza on kolorową warstwę i znacznie ułatwia ich ściągnięcie. Klipsy na paznokcie wyglądają jak nakładki na opuszki palców, są wykonane z materiałów, który skutecznie opiera się działaniu wspomnianego acetonu i znacznie pomagają pracę stylistki bądź nam samym. Jest to stosunkowo tani osprzęt, w sklepach internetowych można go dostać, za niecałe piętnaście złotych, za to jego pomoc jest czasem bezcenna. Występuje w różnych kolorach, choć jest to cecha raczej dość nieznaczna.

Dobrze jest czasem postawić na odrobinę wygody i luksusu i zafundować sobie manicure hybrydowy. Nie jest to jednak do końca zdrowe dla naszych paznokci, znacznie je osłabia. Warto więc z tego udogodnienia korzystać z głową od początku, aż do samego ściągnięcia. Oprócz prawidłowego nałożenia, równe ważne jest także właściwe pozbycie się lakieru, w taki sposób aby nie powodować większych zniszczeń na płytce paznokcia.