Jak znaleźć dobrego dentystę?

Kilka miesięcy temu urodziłam córeczkę. Wraz z mężem przelaliśmy na nią cała swą miłość. Niestety, kiedy byłam w ciąży zaczęły się moje kłopoty z zębami. Przyjaciółki mówiły mi, że może tak być. Nigdy jednak nie miałam kłopotów z zębami i było to dla mnie wielkie zaskoczenie. Po rozwiązaniu karmiłam dziecko piersią i nie zdecydowałam się na leczenie. Teraz skończyłam karmienie i muszę pilnie zająć się swoimi zębami zanim wszystkie się popsują.

Dobrzy dentyści w mig wyleczą nasze zęby

DentystaPostanowiłam udać się na leczenie do gabinetu, w którym robiłam wcześniej coroczne przeglądy, ale były tam odległe terminy, nawet na wizyty prywatne. Musiałam znaleźć innego dentystę w pobliżu miejsca zamieszkania. Przecież miałam małe dziecko. Znalazłam gabinet na naszym osiedlu. Przyjmuje tam przemiły starszy pan doktor i znalazł dla mnie termin za kilka dni. Dowiedziałam się, że jest chirurgiem szczękowym. Powiedział mi również, że problemy z zębami są bardzo często spotykane podczas ciąży. Do leczenia miałam aż dziewięć zębów. Umówiłam się od razu na kolejne wizyty. Dentysta obiecał, że w miarę możliwości będzie leczył po dwa zęby. Najgorsze było, jak się okazało, nie wyrwanie dwóch zębów – poczułam tylko lekkie ciągnięcie,, którym nie opłacało się leczyć, ale zatrucie zęba do leczenia kanałowego. Przez kilka dni chodziłam z trucizną w zębie, Na początku bardzo bolało, ale do czasu wizyty już wszystko było dobrze.

Leczenie trochę trwało. Nie obyło się również bez usunięcia dwóch zębów. W jednym miałam leczenie kanałowe. Zatrucie bardzo bolało. Mogę jednak znów cieszyć się zdrowymi zębami. Owszem, wydałam na to trochę pieniędzy, ale czuję już bolesnego ćmienia w szczęce. Zęby są zaborowane i mam nadzieję, że przez dłuższy czas znów nie będę mieć z nimi większych problemów.