Jak skutecznie pozbyć się owłosienia z ciała?

Obecnie w sklepach mamy dostępnych mnóstwo produktów służących depilacji, jednakże każda z nas doskonale wie, że każdy ze znanych nam powszechnie sposobów wymaga od nas niestety pójścia na kompromis. Właśnie dlatego depilacja laserowa zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem ponieważ jest niemalże wyzbyta wad, a zapewnia nam to, czego nie są w stanie zapewnić tradycyjne rozwiązania.

Najnowocześniejszy sposób depilacji ciała

depilacja laserowa łódźWiększość kobiet na co dzień używa do depilacji maszynki bądź wosku, jednakże obie te metody nie przynoszą raczej wymarzonych rezultatów. Jednorazowe maszynki bądź też kremy do golenia zapewniają nam niestety bardzo krótkotrwałe efekty, a podrażnienia, zaczerwienienia skóry i wrastające włoski, bądź nawet wysypka są wręcz nieodzownym elementem tej formy depilacji. Wosk z koeli być może i zapewnia nam gładkość skóry na dłuższy czas, niemniej jak wiemy depilacja tego typu nie należy do najprzyjemniejszych, a niektórym kobietom może nawet i sprawiać dosyć spory ból. Alternatywą dla dwóch powyższych metod jest depilacja laserowa Łódź posiada kliniki w których możemy poddać się tej formie depilacji korzystając z najnowocześniejszych urządzeń, które są w stanie nam zagwarantować jeszcze lepsze efekty. Depilacja laserowa ma na celu zniszczenie macierzy włoska odpowiedzialnej za jego wzrost efektem czego po prostu nasze włoski przestają zupełnie odrastać.

Aby móc cieszyć się w pełni efektami takiej depilacji należy wykonać kilka zabiegów, których ilość jest ustalana indywidualnie. Ponadto przed depilacją, nasze włoski muszą znajdować się w fazie wzrostu, a zatem muszą być zapuszczone, aczkolwiek takie poświęcenie wydaje się być niczym biorąc pod uwagę rezultat gładkości, który utrzymuje się z nami przez kilka ładnych lat. Ponadto późniejsze, odrastające włoski są znacznie słabsze, a więc jeszcze szybciej jest je usunąć.